Азаров посчитал, что для получения кредита на доступное жилье молодежи достаточно зарабатывать 5000 - 6000 гривен в месяц. Информация прозвучала во время встречи Николая Азарова с общественными организациями.
Премьер-министр сказал, что практически доработана программа доступного жилья для молодежи. Она предусматривает низкие проценты.
Чтобы участвовать в программе, нужно всего лишь зарабатывать 5000-6000 гривен в месяц, чтобы платить примерно по 2000 гривен взносов на доступное жилье.
Азаров полагает, что такая программа вполне подойдет для тех, кто осваивает рабочие («робітничі») профессии.
Также премьер-министр добавил, что только в сфере строительства сегодня есть достаточно достойный заработок – 5000-8000 гривен в месяц.
Кстати, по данным ООН, стоимость жилья в Киеве в привязке к средней зарплате приближается к ценам на жилье в Лондоне или в Нью-Йорке.
Программа ипотечного кредитования «Доступное жилье» по словам В.Януковича должна заработать с мая 2012 года.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?