Азаров посчитал, что для получения кредита на доступное жилье молодежи достаточно зарабатывать 5000 - 6000 гривен в месяц. Информация прозвучала во время встречи Николая Азарова с общественными организациями.
Премьер-министр сказал, что практически доработана программа доступного жилья для молодежи. Она предусматривает низкие проценты.
Чтобы участвовать в программе, нужно всего лишь зарабатывать 5000-6000 гривен в месяц, чтобы платить примерно по 2000 гривен взносов на доступное жилье.
Азаров полагает, что такая программа вполне подойдет для тех, кто осваивает рабочие («робітничі») профессии.
Также премьер-министр добавил, что только в сфере строительства сегодня есть достаточно достойный заработок – 5000-8000 гривен в месяц.
Кстати, по данным ООН, стоимость жилья в Киеве в привязке к средней зарплате приближается к ценам на жилье в Лондоне или в Нью-Йорке.
Программа ипотечного кредитования «Доступное жилье» по словам В.Януковича должна заработать с мая 2012 года.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.