…Або під час перерви на чай чи каву. Але тоді будьте обережні, щоб не обпектися, бува, гарячим напоєм. Ми вас попередили, тож рухаємось далі. Сьогодні в нас остання, третя стаття про українських коміків, яких варто переглянути, коли відпочиваєте від роботи. Не забуваємо, що розкисати усім нам тут, у тилу, категорично не можна.
Цей чудовий комік багато років працював вчителем у школі, а також аніматором, тож йому є що повідати вам цікавенького. Окрім випадків зі своєї педагогічної практики, Роман Щербан любить розповісти зі сцени про своїх батьків – втім, як і Дзюнько та Яремій, яких ми згадаємо нижче. Та й не тільки про це Щербан повідає глядачам у своєму сольному стендапі з поетичною назвою «Випадкова розмова восени». Вмикайте та дивіться, коротше.
Вуса Щербана теж заслуговують на увагу. Ви зауважили, як вони йому імпонують? Щербан без вусів – зовсім інший Щербан. Це яскраво видно в тих випусках «Культурної оборони», коли за чималий донат Роману таки довелося зголити всю рослинність зі свого обличчя. Аж помолодів, і став гірше жартувати. Жартуємо, звісно.
З Рівного чи таки Квасилова Вадим Дзюнько? Носить справжні окуляри чи просто випендрюється? На ці та багато інших питань ви отримаєте відповіді, переглянувши дійсно вартий уваги сольний виступ Дзюнька. Виступ триває майже 50 хвилин, тож за одну перерву на чай чи каву його не подивишся. А от на вихідних, та в компанії друзів чи близької людини – саме те, що треба. Звісно, якщо ви любите стендап і вас не бентежить, скажімо так, певний відсоток лайливих слів, якими Дзюнько любить «присмачити» свої жарти. Але майстерність коміка визначається передусім тим, як він вміє подати публіці історії з власного життя, кумедні випадки та курйози. І з цим у Дзюнька, як і всіх наших сьогоднішніх коміків, усе на висоті.
Цей виступ Тараса Стадницького триває майже 15 хвилин, але позитиву від його жартів ви отримаєте значно більше. Тим паче, Тарас Стадницький примудрився вмістити у своєму короткому виступі чимало всякої всячини: дзвінок від СБУ, жартівливі роздуми про настання старості, взаємозв’язок погоди та суглобів, про «йой» та «тю» як замінник рос. «что ж ета такоє?» і не тільки. Дивіться, лайкайте, отримуйте заряд позитивного настрою та передавайте його далі.
Зауважте, з якою любов’ю Тарас Яремій розповідає про своїх батьків. Зауважте, яку любов випромінюють його очі та обличчя. Безперечно, він зростав у чудовій родині, і всім дітям хочемо побажати таких чудових батьків. Так, зі сцени від Тараса «дістається» і його мамі, і батьку, але ж усі ми розуміємо, наскільки сильно він їх любить і поважає. Слухаючи Тараса Яремія, починаєш пригадувати кумедні історії з власного дитинства, які траплялися під час домашніх посиденьок, навчання в школі і т.д. Кожному з нас буде, що пригадати.
Портал з пошуку роботи Jobs.ua нагадує своїм читачам, що відпочивати теж потрібно, щоб зберігати бадьорий настрій і не втрачати присутності духу. І якщо вам сподобаються виступи наших коміків – не соромтеся, розповідайте про них на роботі, своїм друзям та рідним. Щоб, як казав класик, і чужому навчатися, і свого не цуратися.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».