Дивні факти з приводу українських пенсій зафіксовано у різних областях країни.
Як стало відомо Jobs.ua, у Національній раді економічного розвитку повідомили про суттєві розбіжності у сумах пенсій, щодо їх нарахування по різним регіонам України.
За даними, що приготували у раді економічного розвитку, найвищі показники середніх пенсій існують у Києві. Там пенсіонери отримують 4 059 гривень на місяць (середній показник). У той же час, у Тернопільській області, це1 показник нижче та складатиме всього 2 202 грн.
У інших областях, «середні» пенсії виявилися нижчими за середні показники. Так, у Полтавській області, середня пенсія складає 2 807 грн, у Львівській – 2 621 грн, у Житомирській – 2 486 грн, у Закарпатській- 2 289 грн.
Нагадуємо, що збільшення пенсій, яке відбулося у березні 2019 року, позиціонується як початок зростання пенсійного забезпечення українців. Завдяки автоматичної індексації пенсій, яка повинна проходити щороку, розмір пенсії буде збільшуватися залежно від зростання середнії заробітних плат в країні та рівня інфляції.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.