Дивні факти з приводу українських пенсій зафіксовано у різних областях країни.
Як стало відомо Jobs.ua, у Національній раді економічного розвитку повідомили про суттєві розбіжності у сумах пенсій, щодо їх нарахування по різним регіонам України.
За даними, що приготували у раді економічного розвитку, найвищі показники середніх пенсій існують у Києві. Там пенсіонери отримують 4 059 гривень на місяць (середній показник). У той же час, у Тернопільській області, це1 показник нижче та складатиме всього 2 202 грн.
У інших областях, «середні» пенсії виявилися нижчими за середні показники. Так, у Полтавській області, середня пенсія складає 2 807 грн, у Львівській – 2 621 грн, у Житомирській – 2 486 грн, у Закарпатській- 2 289 грн.
Нагадуємо, що збільшення пенсій, яке відбулося у березні 2019 року, позиціонується як початок зростання пенсійного забезпечення українців. Завдяки автоматичної індексації пенсій, яка повинна проходити щороку, розмір пенсії буде збільшуватися залежно від зростання середнії заробітних плат в країні та рівня інфляції.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.