Дивні факти з приводу українських пенсій зафіксовано у різних областях країни.
Як стало відомо Jobs.ua, у Національній раді економічного розвитку повідомили про суттєві розбіжності у сумах пенсій, щодо їх нарахування по різним регіонам України.
За даними, що приготували у раді економічного розвитку, найвищі показники середніх пенсій існують у Києві. Там пенсіонери отримують 4 059 гривень на місяць (середній показник). У той же час, у Тернопільській області, це1 показник нижче та складатиме всього 2 202 грн.
У інших областях, «середні» пенсії виявилися нижчими за середні показники. Так, у Полтавській області, середня пенсія складає 2 807 грн, у Львівській – 2 621 грн, у Житомирській – 2 486 грн, у Закарпатській- 2 289 грн.
Нагадуємо, що збільшення пенсій, яке відбулося у березні 2019 року, позиціонується як початок зростання пенсійного забезпечення українців. Завдяки автоматичної індексації пенсій, яка повинна проходити щороку, розмір пенсії буде збільшуватися залежно від зростання середнії заробітних плат в країні та рівня інфляції.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?