За останні п’ять років стрімко зросла популярність тату, особливо у дівчат та жінок. Зауважте, скільки татуювань з’явилося за цей час у ваших знайомих дівчат та жінок, особливо флористичних узорів, не кажучи про інші види малюнків. Квіти в поєднанні з листям, та у найвигадливіших композиціях – либонь, найпопулярніше тату на сьогодні. І якщо ви хороший майстер тату, без роботи ви не залишитесь. Принаймні, не у великому місті, де клієнтів вистачатиме навіть в непрості часи. Але науковці з Технологічного інституту Джорджії в Атланті створили замінник традиційній роботі майстра тату. Довідаємося разом із Jobs.ua, чи не загрожує це втратою роботи вашому другу-татуювальнику. Чи подрузі.
Якщо коротко, вчені цього інституту додумалися до унікального методу нанесення татуювань. Він полягає у використанні спеціальних пластирів, покритих крихітними голками, які не перевищують своїми розмірами піщинку. Спочатку цей винахід переслідував медичну ціль, тобто пластир мав використовуватися для маскування шрамів або в якості заміни лікарняних браслетів. Приміром, в такому пластирі можна зберігати інформацію про захворювання, групу крові пацієнта та інші медичні дані. Але потім стало зрозуміло, що пластир можна використовувати для нанесення татуювань та прикріплення своєрідного чіпа до тіла тварини з інформацією для ветеринарів та працівників тваринницьких ферм.
Ви здивуєтеся, як влаштований цей пластир, якого достатньо просто наклеїти, щоб отримати татуювання. Мікроголки із закладеним в них чорнилом розчиняються під шкірою, не викликаючи кровотеч чи інших неприємних наслідків. Кілька хвилин – і тату готове. Ось і вся процедура.
Як вам така назва – тату-пластир, нічогенька? Окрім можливості використання різних чорнил, можна застосовувати навіть невидиме чорнило, щоб показати своє тату під ультрафіолетом тільки тоді, коли ви самі цього захочете. І показати, кому захочете. Дивовижно, чи не так? Уявіть тату, яке світиться-сяє під ультрафіолетовим світлом – хіба це не прекрасно? Якщо запустити креативну рекламну кампанію, не лише в Сполучених Штатах відшукається чимало людей, які захочуть собі тату, яке сяє під ультрафіолетом.
Дослідники не заперечують, щоб їхній винахід став масовим продуктом, щоб випускався різних форм та розмірів, містив цікаві малюнки і навіть був розроблений за індивідуальним дизайном. А тепер – про ціну, бо якщо ви дочитали до цього місця, питання вартості такого тату-пластиря вас, мабуть, зацікавило хоча б теоретично. І ціна його копійчана, адже за попередніми підрахунками невеликий пластир розміром в кілька квадратних сантиметрів коштуватиме менше ніж один долар.
Звичайно, роботи це майстрів тату не позбавить, але ті люди, які хочуть уникнути болючої процедури і чималих цін на тату, зможуть обрати альтернативу. А прихильники традиційного способу нанесення татуювання завжди будуть. Хтось так звик, хтось просто любить сам процес та всю цю атмосферу, що супроводжує відвідування тату-салону, і дорожча ціна його не бентежитиме. Та й взагалі поки що незрозуміло, наскільки цей винахід приживеться серед любителів набити «свіженьке» тату.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.