За останні п’ять років стрімко зросла популярність тату, особливо у дівчат та жінок. Зауважте, скільки татуювань з’явилося за цей час у ваших знайомих дівчат та жінок, особливо флористичних узорів, не кажучи про інші види малюнків. Квіти в поєднанні з листям, та у найвигадливіших композиціях – либонь, найпопулярніше тату на сьогодні. І якщо ви хороший майстер тату, без роботи ви не залишитесь. Принаймні, не у великому місті, де клієнтів вистачатиме навіть в непрості часи. Але науковці з Технологічного інституту Джорджії в Атланті створили замінник традиційній роботі майстра тату. Довідаємося разом із Jobs.ua, чи не загрожує це втратою роботи вашому другу-татуювальнику. Чи подрузі.
Якщо коротко, вчені цього інституту додумалися до унікального методу нанесення татуювань. Він полягає у використанні спеціальних пластирів, покритих крихітними голками, які не перевищують своїми розмірами піщинку. Спочатку цей винахід переслідував медичну ціль, тобто пластир мав використовуватися для маскування шрамів або в якості заміни лікарняних браслетів. Приміром, в такому пластирі можна зберігати інформацію про захворювання, групу крові пацієнта та інші медичні дані. Але потім стало зрозуміло, що пластир можна використовувати для нанесення татуювань та прикріплення своєрідного чіпа до тіла тварини з інформацією для ветеринарів та працівників тваринницьких ферм.
Ви здивуєтеся, як влаштований цей пластир, якого достатньо просто наклеїти, щоб отримати татуювання. Мікроголки із закладеним в них чорнилом розчиняються під шкірою, не викликаючи кровотеч чи інших неприємних наслідків. Кілька хвилин – і тату готове. Ось і вся процедура.
Як вам така назва – тату-пластир, нічогенька? Окрім можливості використання різних чорнил, можна застосовувати навіть невидиме чорнило, щоб показати своє тату під ультрафіолетом тільки тоді, коли ви самі цього захочете. І показати, кому захочете. Дивовижно, чи не так? Уявіть тату, яке світиться-сяє під ультрафіолетовим світлом – хіба це не прекрасно? Якщо запустити креативну рекламну кампанію, не лише в Сполучених Штатах відшукається чимало людей, які захочуть собі тату, яке сяє під ультрафіолетом.
Дослідники не заперечують, щоб їхній винахід став масовим продуктом, щоб випускався різних форм та розмірів, містив цікаві малюнки і навіть був розроблений за індивідуальним дизайном. А тепер – про ціну, бо якщо ви дочитали до цього місця, питання вартості такого тату-пластиря вас, мабуть, зацікавило хоча б теоретично. І ціна його копійчана, адже за попередніми підрахунками невеликий пластир розміром в кілька квадратних сантиметрів коштуватиме менше ніж один долар.
Звичайно, роботи це майстрів тату не позбавить, але ті люди, які хочуть уникнути болючої процедури і чималих цін на тату, зможуть обрати альтернативу. А прихильники традиційного способу нанесення татуювання завжди будуть. Хтось так звик, хтось просто любить сам процес та всю цю атмосферу, що супроводжує відвідування тату-салону, і дорожча ціна його не бентежитиме. Та й взагалі поки що незрозуміло, наскільки цей винахід приживеться серед любителів набити «свіженьке» тату.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?