Jobs.ua узнал, то опросы, проведенные среди коллективов украинских IT компаний показали. Что большинство сотрудников считают недостаточным проведение администрацией всего одного корпоратива в год.
По мнению сотрудников, неформальное общение помогает людям сблизиться и лучше узнать друг друга, что положительно отзывается на процессе и результатах командной работы – основного принципа выполнения заказов на «айтишных галерах».
Также считает и большинство успешных европейских компаний, используя для неформального общения сотрудников различные виды тимбилдинга. Руководства компаний не раз отмечали существенное улучшение «внутренних коммуникаций» и единение коллектива, регулярно общающегося вне рамок общей работы.
А, в больших компаниях, набирающих персонал для проектов в течение всего года, такие мероприятия помогают регулярно прибывающим новичкам быстрее освоиться в новой обстановке.
Фактом является и то, что компании, которые проводят несколько тимбилдинговых и два корпоративных мероприятия в году, имеют стабильно высокие показатели в успехах своей финансовой деятельности.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?