Jobs.ua узнал, то опросы, проведенные среди коллективов украинских IT компаний показали. Что большинство сотрудников считают недостаточным проведение администрацией всего одного корпоратива в год.
По мнению сотрудников, неформальное общение помогает людям сблизиться и лучше узнать друг друга, что положительно отзывается на процессе и результатах командной работы – основного принципа выполнения заказов на «айтишных галерах».
Также считает и большинство успешных европейских компаний, используя для неформального общения сотрудников различные виды тимбилдинга. Руководства компаний не раз отмечали существенное улучшение «внутренних коммуникаций» и единение коллектива, регулярно общающегося вне рамок общей работы.
А, в больших компаниях, набирающих персонал для проектов в течение всего года, такие мероприятия помогают регулярно прибывающим новичкам быстрее освоиться в новой обстановке.
Фактом является и то, что компании, которые проводят несколько тимбилдинговых и два корпоративных мероприятия в году, имеют стабильно высокие показатели в успехах своей финансовой деятельности.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?