Американські університети славляться не лише високою якістю освіти, а й своїми традиціями і звичаями. Але в цій статті мова піде саме про Каліфорнійський технологічний університет, який стабільно потрапляє в топ-10 найкращих вузів світу. Jobs.ua підготували для вас підбірку цікавих традицій Калтеху.
В місті Пасадена (округ Лос-Анджелес) розташовується цей славетний університет, який складає сильну конкуренцію Массачусетському технологічному ун-ту за право вважатися найпередовішим технічним вузом країни. Навчатися тут чи не найважче, і за період навчання студенти повинні засвоїти дуже багато інформації. Але, попри напружене навчання, студенти встигають і розіграші влаштовувати, і місцевих традицій дотримуватися. А чудових традицій вистачає. Наприклад, День прогулу, про який ви прочитаєте нижче.
Найцікавіший День прогулу, безперечно, можна без вагань присуджувати студентам Калтеху. Річ у тому, що в так званий День прогулу студенти четвертих курсів виїжджають зі своїх кімнат, але залишають біля дверей хитромудрі пристрої і головоломки. Першокурсникам, щоб потрапити всередину, потрібно добре помізкувати. Багато студентів випускного курсу по кілька місяців планують складні механізовані чи комп’ютеризовані перепони, а професори цього дня люб’язно відміняють лекції, щоб студенти перших курсів могли продемонструвати гнучкість своїх мізків не лише на заняттях.
Ріхард Вагнер, якби був живий, неодмінно зацінив би одну чудову традицію студентів Калтеху. Уявіть собі перший день екзаменаційної сесії, точніше, ранній ранок. Що о такій порі роблять чемні студенти? Хтось ще досипає, хтось уже прокинувся і готується до нового дня… а в цей час рівно о 7:00 ранку на весь Каліфорнійський технологічний студенти вмикають «Політ валькірій». Причому грати цей твір в інший час забороняється, а порушників чекає печальна участь бути викупаними у басейні. Одягненими.
Студентське життя підпорядковується Кодексу честі, який стверджує, що в процесі навчання жоден студент не повинен скористатися несправедливою перевагою над іншим студентом Калтеху. Цей принцип настільки шанують в університеті, що професори навіть дозволяють собі робити те, що не зробили б їхні колеги у жодному іншому вузі – вони видають екзамени на дім, і студенти виконують екзаменаційні завдання тоді, коли їм зручно. І де їм зручно. Уявляєте такий рівень довіри викладачів до студентів у наших вузах?
Звичайно, випадки порушення Кодексу честі трапляються. На жаль, не всі студенти Калтеху благородні д’Артаньяни в душі – але таких випадків небагато, вони розслідуються створеною із самих студентів відповідної інстанції.
Окрім цього, студенти Каліфорнійського технологічного полюбляють цікаві розіграші, які влаштовують під час навчання. Із таких студентів, безсумнівно, й виходять потім ті самі інженери НАСА, які не лише проектують космічні місії, але й придумують для них цікаві загадки і головоломки. Свобода творчості, духу, ідей – у всій красі. І це прекрасно.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.