Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
  4. Навчання за кордоном
  5. Цікаві традиції Каліфорнійського технологічного

  Цікаві традиції Каліфорнійського технологічного

  7.06.2021 91
  Цікаві традиції Каліфорнійського технологічного

  Цікаві традиції Каліфорнійського технологічного

  7.06.2021     91

  Американські університети славляться не лише високою якістю освіти, а й своїми традиціями і звичаями. Але в цій статті мова піде саме про Каліфорнійський технологічний університет, який стабільно потрапляє в топ-10 найкращих вузів світу. Jobs.ua підготували для вас підбірку цікавих традицій Калтеху.

  Каліфорнія, Пасадена, Калтех

  В місті Пасадена (округ Лос-Анджелес) розташовується цей славетний університет, який складає сильну конкуренцію Массачусетському технологічному ун-ту за право вважатися найпередовішим технічним вузом країни. Навчатися тут чи не найважче, і за період навчання студенти повинні засвоїти дуже багато інформації. Але, попри напружене навчання, студенти встигають і розіграші влаштовувати, і місцевих традицій дотримуватися. А чудових традицій вистачає. Наприклад, День прогулу, про який ви прочитаєте нижче.

  День Прогулу по-каліфорнійськи

  Найцікавіший День прогулу, безперечно, можна без вагань присуджувати студентам Калтеху. Річ у тому, що в так званий День прогулу студенти четвертих курсів виїжджають зі своїх кімнат, але залишають біля дверей хитромудрі пристрої і головоломки. Першокурсникам, щоб потрапити всередину, потрібно добре помізкувати. Багато студентів випускного курсу по кілька місяців планують складні механізовані чи комп’ютеризовані перепони, а професори цього дня люб’язно відміняють лекції, щоб студенти перших курсів могли продемонструвати гнучкість своїх мізків не лише на заняттях.

  «Політ валькірій»

  Ріхард Вагнер, якби був живий, неодмінно зацінив би одну чудову традицію студентів Калтеху. Уявіть собі перший день екзаменаційної сесії, точніше, ранній ранок. Що о такій порі роблять чемні студенти? Хтось ще досипає, хтось уже прокинувся і готується до нового дня… а в цей час рівно о 7:00 ранку на весь Каліфорнійський технологічний студенти вмикають «Політ валькірій». Причому грати цей твір в інший час забороняється, а порушників чекає печальна участь бути викупаними у басейні. Одягненими.

  Екзамени на дому – фантастика? Не для студентів Калтеху!

  Студентське життя підпорядковується Кодексу честі, який стверджує, що в процесі навчання жоден студент не повинен скористатися несправедливою перевагою над іншим студентом Калтеху. Цей принцип настільки шанують в університеті, що професори навіть дозволяють собі робити те, що не зробили б їхні колеги у жодному іншому вузі – вони видають екзамени на дім, і студенти виконують екзаменаційні завдання тоді, коли їм зручно. І де їм зручно. Уявляєте такий рівень довіри викладачів до студентів у наших вузах?

  Звичайно, випадки порушення Кодексу честі трапляються. На жаль, не всі студенти Калтеху благородні д’Артаньяни в душі – але таких випадків небагато, вони розслідуються створеною із самих студентів відповідної інстанції.

  Окрім цього, студенти Каліфорнійського технологічного полюбляють цікаві розіграші, які влаштовують під час навчання. Із таких студентів, безсумнівно, й виходять потім ті самі інженери НАСА, які не лише проектують космічні місії, але й придумують для них цікаві загадки і головоломки. Свобода творчості, духу, ідей – у всій красі. І це прекрасно.

  Читайте також

  • Марихуана: екзотичний спосіб заробітку на землях англійської аристократії14 червень, 2021

   Пригадуєте, у фільмі Гая Річа «Джентльмени» герой Меттью МакКонахі заробляє мільйонні статки за допомогою незаконного бізнесу – він власник нелегальних плантацій марихуани на родинних землях англійських аристократів? Здавалося б, чисто кіношна історія, але нещодавно британські поліцейські виявили велику плантацію марихуани в історичному замку ХVІІ століття

  • Як урізноманітнити дистанційну роботу13 червень, 2021

   Питання про те, як урізноманітнити дистанційну роботу, що робити щоб не сумувати та не вигоріти на дистанції, продовжує залишатися актуальним. Jobs.ua підібрав для вас найефективніші поради, як урізноманітнити та зробити комфортним дистанційну роботу.

  • Що довірити фрілансеру та як його контролювати 13 червень, 2021

   Гайда розбиратися з Jobs.ua, яку роботу можна довірити фрілансеру та яким чином його контролювати!

  • Управління розвитком персоналу13 червень, 2021

   Навчання та розвиток персоналу компанії досить довга та містка робота, яка залежить одразу від обох сторін взаємодії: співробітника й менеджера з персоналу. Саме HR, а в великих корпораціях спеціалісти навчального відділу відповідають за виявлення потреб розвитку та підбору способів підвищення професійного рівня. Для чого це потрібно?

  • Сингапур – наскільки чудове місце для переїзду і роботи?11 червень, 2021

   Якщо ви задумуєтеся над тим, щоб змінити країну для проживання і роботи, зверніть увагу на місто-державу Сингапур.


  Часто шукають

  ↑ Вгору