Как передает корреспондент УНИАН, об этом свидетельствуют результаты социологического исследования Всеукраинской социологической службы, которые были представлены сегодня на пресс-конференции в Киеве.
Согласно данным исследования, 64,2% опрошенных назвали рост цен самой большой жизненной проблемой, которая их тревожит, 52,4% респондентов обеспокоены низким уровнем зарплат и пенсий, 42,6% - ростом безработицы.
Кроме того, 29,5% обеспокоены политической нестабильностью, 21,6% – ростом преступности, 17,6% - задержкой с выплатами зарплат и пенсий, 16,5% - жилищной проблемой, 23,4% – низким уровнем коммунальных услуг.
Экологическая ситуация тревожит 14,8% опрошенных, кризис морали и культуры – 18,2%, медицинское обслуживание – 39,4%, коррупция – 28,1%, отношения с Россией – 19,8%, вступление Украины в ЕС и НАТО – 5,8%.
В то же время 18,6% респондентов, оценивая материальное состояние своей семьи, заявили, что едва сводят концы с концами, 38,4% - хватает средств на питание, а при приобретении одежды или обуви возникают трудности, 34,6% опрошенных на жизнь в целом хватает, но на приобретение телевизора или холодильника средств не хватает, 6% материальных трудностей не чувствуют.
Опрос проводился во всех областях Украины, Автономной Республике Крым и городе Киеве с 23 октября по 1 ноября 2009 года. Всего в опросе приняли участие 2477 респондентов. Статистическая погрешность – не более 2%.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?