Исследователи отмечают: "Август 2009 года ознаменовался возобновлением роста оптимизма. Индекс потребительских настроений прибавил 6,0 пункта до значения 63,2. Интересно, что такое улучшение настроений происходило на фоне неуверенного состояния национальной валюты, которая продолжала обесцениваться".
Эксперты при этом указывают, что обычно девальвация гривны вызывает противоположную реакцию украинцев и очень портит их потребительские настроения.
В то же время, говорят они, ухудшение ожиданий относительно динамики безработицы на 11,4 пункту до значения 148,2 является тревожным сигналом, который ставит под сомнение длительность позитивных изменений в потребительских настроениях украинцев.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?