RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Новости Украины и мира
  4. Новости
  5. Україна перевірятиме м'ясо жорсткіше, ніж у Євросоюзі

Україна перевірятиме м'ясо жорсткіше, ніж у Євросоюзі

15.07.2009 463

Нові вимоги до імпорту м’яса в Україну містяться у змінах до наказу «Про невідкладні заходи з попередження та ліквідації проявів захворювань великої рогатої худоби губчастоподібною енцефалопатією та іншими пріонними інфекціями», який головний інспектор ветеринарної медицини Петро Вербицький підписав 20 травня, повідомила прес-служба комітету, пише Коммерсант-Украина.

Згідно із змінами, з 23 липня до України можуть ввозитися «сировина і продукція тваринництва, кормові добавки, премікси, корма для домашніх тварин» тільки проінспектованих фахівцями комітету підприємств.

Нова вимога розповсюджується і на підприємства, що мають єврономер - дозвіл на імпорт тваринницької продукції до Євросоюзу, досі безперешкодно ввозили м’ясо до України. Таким чином, комітет розраховує зменшити обсяг ввезення в країну неякісного м’яса, на яке доводиться близько 50% всього імпорту, розповів Петро Вербицький. «Це яловичий тримінг, сало, курячі каркаси, шкура, м’ясо механічної обвалки, що використовуються для виготовлення ковбас», - сказав він.

Кількість підприємств, де вже пройшли перевірки, в комітеті повідомити відмовилися. За даними учасників ринку, був проінспектований лише ряд польських і білоруських компаній. «Перевірка решти постачальників займе не більше одного-півтора місяці», - упевнений керівник групи експертів асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Володимир Лапа.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх