UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Україна перевірятиме м'ясо жорсткіше, ніж у Євросоюзі

Україна перевірятиме м'ясо жорсткіше, ніж у Євросоюзі

15.07.2009 471

Нові вимоги до імпорту м’яса в Україну містяться у змінах до наказу «Про невідкладні заходи з попередження та ліквідації проявів захворювань великої рогатої худоби губчастоподібною енцефалопатією та іншими пріонними інфекціями», який головний інспектор ветеринарної медицини Петро Вербицький підписав 20 травня, повідомила прес-служба комітету, пише Коммерсант-Украина.

Згідно із змінами, з 23 липня до України можуть ввозитися «сировина і продукція тваринництва, кормові добавки, премікси, корма для домашніх тварин» тільки проінспектованих фахівцями комітету підприємств.

Нова вимога розповсюджується і на підприємства, що мають єврономер - дозвіл на імпорт тваринницької продукції до Євросоюзу, досі безперешкодно ввозили м’ясо до України. Таким чином, комітет розраховує зменшити обсяг ввезення в країну неякісного м’яса, на яке доводиться близько 50% всього імпорту, розповів Петро Вербицький. «Це яловичий тримінг, сало, курячі каркаси, шкура, м’ясо механічної обвалки, що використовуються для виготовлення ковбас», - сказав він.

Кількість підприємств, де вже пройшли перевірки, в комітеті повідомити відмовилися. За даними учасників ринку, був проінспектований лише ряд польських і білоруських компаній. «Перевірка решти постачальників займе не більше одного-півтора місяці», - упевнений керівник групи експертів асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Володимир Лапа.

Читайте також

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 лютий, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.

  • Адаптуємось на новій роботі: найдієвіші поради 5 лютий, 2025

    А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.


Часто шукають

↑ Вгору