Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Новости Украины и мира
  4. Новости

Україна перевірятиме м'ясо жорсткіше, ніж у Євросоюзі

15 июля 2009 253

Нові вимоги до імпорту м’яса в Україну містяться у змінах до наказу «Про невідкладні заходи з попередження та ліквідації проявів захворювань великої рогатої худоби губчастоподібною енцефалопатією та іншими пріонними інфекціями», який головний інспектор ветеринарної медицини Петро Вербицький підписав 20 травня, повідомила прес-служба комітету, пише Коммерсант-Украина.

Згідно із змінами, з 23 липня до України можуть ввозитися «сировина і продукція тваринництва, кормові добавки, премікси, корма для домашніх тварин» тільки проінспектованих фахівцями комітету підприємств.

Нова вимога розповсюджується і на підприємства, що мають єврономер - дозвіл на імпорт тваринницької продукції до Євросоюзу, досі безперешкодно ввозили м’ясо до України. Таким чином, комітет розраховує зменшити обсяг ввезення в країну неякісного м’яса, на яке доводиться близько 50% всього імпорту, розповів Петро Вербицький. «Це яловичий тримінг, сало, курячі каркаси, шкура, м’ясо механічної обвалки, що використовуються для виготовлення ковбас», - сказав він.

Кількість підприємств, де вже пройшли перевірки, в комітеті повідомити відмовилися. За даними учасників ринку, був проінспектований лише ряд польських і білоруських компаній. «Перевірка решти постачальників займе не більше одного-півтора місяці», - упевнений керівник групи експертів асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Володимир Лапа.

Читайте также
↑ Наверх