Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Новости Украины и мира
  4. Новости

Україна перевірятиме м'ясо жорсткіше, ніж у Євросоюзі


15.07.2009 276

Нові вимоги до імпорту м’яса в Україну містяться у змінах до наказу «Про невідкладні заходи з попередження та ліквідації проявів захворювань великої рогатої худоби губчастоподібною енцефалопатією та іншими пріонними інфекціями», який головний інспектор ветеринарної медицини Петро Вербицький підписав 20 травня, повідомила прес-служба комітету, пише Коммерсант-Украина.

Згідно із змінами, з 23 липня до України можуть ввозитися «сировина і продукція тваринництва, кормові добавки, премікси, корма для домашніх тварин» тільки проінспектованих фахівцями комітету підприємств.

Нова вимога розповсюджується і на підприємства, що мають єврономер - дозвіл на імпорт тваринницької продукції до Євросоюзу, досі безперешкодно ввозили м’ясо до України. Таким чином, комітет розраховує зменшити обсяг ввезення в країну неякісного м’яса, на яке доводиться близько 50% всього імпорту, розповів Петро Вербицький. «Це яловичий тримінг, сало, курячі каркаси, шкура, м’ясо механічної обвалки, що використовуються для виготовлення ковбас», - сказав він.

Кількість підприємств, де вже пройшли перевірки, в комітеті повідомити відмовилися. За даними учасників ринку, був проінспектований лише ряд польських і білоруських компаній. «Перевірка решти постачальників займе не більше одного-півтора місяці», - упевнений керівник групи експертів асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Володимир Лапа.

Если вам нужен персонал размещайте бесплатно вакансию на сайте!

Разместить вакансию

Читайте также

Если вам нужен персонал размещайте бесплатно вакансию на сайте!

Разместить вакансию
↑ Наверх