Згідно з дослідженнями, які проводив один з відомих українських порталів, що присвячений пошуку персоналу та роботи, українці, у своїй більшості люблять працювати під музику.
Jobs.ua дізнався, що й світові фахівці, також довели позитивний вплив музичного фону на концентрацію уваги працюючого та збільшенню його ефективності. Також, музика допомагає зменшити вплив стресу на людину, покращити настрій та здатна блокувати інші шуми, що відволікають від робочого процесу.
За даними вітчизняних дослідників, більш ніж 60% опитаних українців підтвердили, що працюють виключно під музичний акомпанемент. При цьому, майже 19% слухають свою власну музику в навушниках, а 41%, взагалі, працюють у загальному «музичному середовищі». У той же час, близько 40% респондентів зазначили, що краще працюють у повній тиші.
Щодо національних музичних вподобань, то тут думки українців також розрізняються. 31% опитаних слухають виключно рок музику, 26% - вподобали «поп» напрямок. 12% - це фани «електронних» музичних напрямків, по 10% прийшлося на класичні музичні твори та напрямки «хіп-хопу». Під співи «шансону» та джазу працює 6% та 5%, відповідно.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.
В цій статті пропонуємо разом з Jobs.ua зануритися в міні дослідження футуристичних професій майбутнього, ще не створених, але в перспективі — цілком осяжних.
Поговоримо разом з Jobs.ua на таку делікатну тему, чи варто соромитися «простих» професій, як-от професія касира.
У цьому матеріалі вашій увазі пропонується цікава й подекуди драматична історія злету й занепаду нідерландських техно піонерів, які змінили ландшафт сучасної цивілізації.
Розбираємося, які перспективи пропонує професія психолога в Україні у 2025 році.