UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Життя в колективі
  5. Українці - працьовита та "музична" нація

Українці - працьовита та "музична" нація

4.06.2019 310Автор: Олександр Мавлідінов
Українці - працьовита та "музична" нація

Українці - працьовита та "музична" нація

4.06.2019     310Автор: 

Згідно з дослідженнями, які проводив один з відомих українських порталів, що присвячений пошуку персоналу та роботи, українці, у своїй більшості люблять працювати під музику.

Jobs.ua дізнався, що й світові фахівці, також довели позитивний вплив музичного фону на концентрацію уваги працюючого та збільшенню його ефективності. Також, музика допомагає зменшити вплив стресу на людину, покращити настрій та здатна блокувати інші шуми, що відволікають від робочого процесу.

За даними вітчизняних дослідників, більш ніж 60% опитаних українців підтвердили, що працюють виключно під музичний акомпанемент. При цьому, майже 19% слухають свою власну музику в навушниках, а 41%, взагалі, працюють у загальному «музичному середовищі». У той же час, близько 40% респондентів зазначили, що краще працюють у повній тиші.

Щодо національних музичних вподобань, то тут думки українців також розрізняються. 31% опитаних слухають виключно рок музику, 26% - вподобали «поп» напрямок. 12% - це фани «електронних» музичних напрямків, по 10% прийшлося на класичні музичні твори та напрямки «хіп-хопу». Під співи «шансону» та джазу працює 6% та 5%, відповідно.

Читайте також


Часто шукають

↑ Вгору