Згідно з дослідженнями, які проводив один з відомих українських порталів, що присвячений пошуку персоналу та роботи, українці, у своїй більшості люблять працювати під музику.
Jobs.ua дізнався, що й світові фахівці, також довели позитивний вплив музичного фону на концентрацію уваги працюючого та збільшенню його ефективності. Також, музика допомагає зменшити вплив стресу на людину, покращити настрій та здатна блокувати інші шуми, що відволікають від робочого процесу.
За даними вітчизняних дослідників, більш ніж 60% опитаних українців підтвердили, що працюють виключно під музичний акомпанемент. При цьому, майже 19% слухають свою власну музику в навушниках, а 41%, взагалі, працюють у загальному «музичному середовищі». У той же час, близько 40% респондентів зазначили, що краще працюють у повній тиші.
Щодо національних музичних вподобань, то тут думки українців також розрізняються. 31% опитаних слухають виключно рок музику, 26% - вподобали «поп» напрямок. 12% - це фани «електронних» музичних напрямків, по 10% прийшлося на класичні музичні твори та напрямки «хіп-хопу». Під співи «шансону» та джазу працює 6% та 5%, відповідно.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.