Згідно з дослідженнями, які проводив один з відомих українських порталів, що присвячений пошуку персоналу та роботи, українці, у своїй більшості люблять працювати під музику.
Jobs.ua дізнався, що й світові фахівці, також довели позитивний вплив музичного фону на концентрацію уваги працюючого та збільшенню його ефективності. Також, музика допомагає зменшити вплив стресу на людину, покращити настрій та здатна блокувати інші шуми, що відволікають від робочого процесу.
За даними вітчизняних дослідників, більш ніж 60% опитаних українців підтвердили, що працюють виключно під музичний акомпанемент. При цьому, майже 19% слухають свою власну музику в навушниках, а 41%, взагалі, працюють у загальному «музичному середовищі». У той же час, близько 40% респондентів зазначили, що краще працюють у повній тиші.
Щодо національних музичних вподобань, то тут думки українців також розрізняються. 31% опитаних слухають виключно рок музику, 26% - вподобали «поп» напрямок. 12% - це фани «електронних» музичних напрямків, по 10% прийшлося на класичні музичні твори та напрямки «хіп-хопу». Під співи «шансону» та джазу працює 6% та 5%, відповідно.
Друзі, сьогодні пропонуємо цікаву тему на розгляд про нетипову поведінку багатьох співробітників в компаніях, яка вносить труднощі в порозуміння при комунікації - пасивна агресія.
Отримання привабливого оферу супроводжується ентузіазмом і бажанням чимшвидше приступити до нових робочих обов’язків. Але як зробити перехід на нову роботу успішнішим? У цій статті поділимося корисними порадами, як вдало перейти на нову роботу.
В статті пропонуємо дізнатися, як бути з відпусткою у воєнний час?
Більшість користувачів LinkedIn лінуються докладно заповнювати свої профілі. А на практиці маємо, що сторінки професіоналів у LinkedIn мало що говорять про свого власника. Якщо приділити заповненню профілю трохи часу, він працюватиме на вас і принесе результат у майбутньому.
Працювати з дому чи кав’ярні – це прекрасно, але офіс компанії теж має низку переваг. Пропонуємо з’ясувати, що не так з роботою на хоум-офісі.