RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Обучение, развитие, повышение квалификации
  4. Тенденции рынка образования
  5. В чому переваги професійних курсів над традиційною системою освіти?

В чому переваги професійних курсів над традиційною системою освіти?

2.06.2021 662
В чому переваги професійних курсів над традиційною системою освіти?

В чому переваги професійних курсів над традиційною системою освіти?

2.06.2021     662

Настає гаряча пора для випускників шкіл, адже шкільне навчання завершилося і настав час остаточно визначатися, в які заклади надсилати документи для вступу. Але в цій статті давайте разом з Jobs.ua розберемося, в чому полягає різниця між онлайн-курсами і вузівською освітою, і чому через деякий час після завершення вузу більшість випускників вишів так чи інакше будуть змушені скористатися професійними курсами. А онлайн чи офлайн – насправді без різниці.

Швидкість опанування спеціальності

У вузі навчальний процес розтягується на п’ять років, а в онлайн-університетах чи на професійних курсах ви опануєте, нехай не в ідеалі, але опануєте потрібну вам професію за шість-сім місяців. Крім того, більшість вишів безнадійно відстають від актуальних потреб ринку праці, і кожен, хто навчався у ВНЗ, може підтвердити це. Виняток становлять престижні вузи, в яких все-таки намагаються йти в ногу з часом. Та й якість викладання перебуває на значно вищому рівні.

І найсумніша ситуація з ІТ-спеціальностями. На технічному факультеті студент буде опановувати безліч непотрібних предметів, які пропонує йому схвалена Міносвіти навчальна програма для вузів, а відвідування професійних курсів по тій же спеціальності дозволить в рази скоротити процес навчання. Заощаджений час уже не учень, а випускник курсів краще витратить на обкатку своїх знань на практиці, паралельно обростаючи новими навичками. А якщо йому захочеться краще пізнати культуру античної Греції чи тонкощі етикету, він чудово обійдеться без допомоги навчального закладу. Для таких питань до його послуг – весь інтернет.

Які ще переваги онлайн-навчання?

Отже, крім спрямованості на розвиток тільки необхідних навичок, на професійних курсах вам допоможуть знайти мотивацію, щоб успішно опанувати те, за чим ви, власне, й прийшли саме на ці курси. Ще одна беззаперечна перевага професійних курсів – це занурення в практику з першого уроку. Вас не будуть грузити безкінечною теорією, а щедро здобрюватимуть теорію практичними прикладами, щоб ви одразу осягали нові знання на практиці. Адже задача сучасних освітніх продуктів – це одразу дати зрозуміти вам, чи підходить саме вам подібний формат навчання, і якщо підходить, то ви отримуєте якісний освітній досвід і чудову можливість почати працювати одразу після завершення курсів. І не лише працювати, а й пристойно заробляти та ще й при цьому розвиватися професійно.

З професійними курсами ще ось яка цікава ситуація виходить. Коли ви купуєте курси англійської мови за пристойну суму, то ви й навчатиметеся значно краще, знаючи, що саме на ці курси довелося непогано витратитися. Тут спрацьовує «ефект жабки», яка мовби каже, намагаючись зручно вмоститися на ваших грудях (метафорично висловлюючись, звісно): «Гроші заплачено, курси мають бути пройдені. І крапка». До речі, саме по цій причині добре купувати абонемент в спортивний зал на півроку, або хоча б на декілька місяців. Ефект вражаючий, коли пропускається заняття за заняттям, а час, за який уже сплачено, невблаганно спливає день за днем.

На жаль, саме тому так багато людей не користуються тим масивом інформації, який можна розшукати в інтернеті. Те, що безкоштовне, не надто цінується. Але це – зовсім інша історія.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх