Скажите «мелочь», но приятно.
В этом году, принято решение, немного пересмотреть размер «командировочных пособий», выдающихся на руки.
Jobs.ua уточняет, что не только «принято», но и «сделано». Теперь, размер таких финансов не может быть менее, чем одна десятая минимальной заработной платы.
Сегодня, откомандированным по делам предприятия сотрудникам обязаны обеспечить следующие денежные компенсации.
Если командировка не дольше одних суток, размер финансовых выплат остается прежним – 60 гривен. Однако, при этом, увеличилась максимальная сумма выплат, составив 417 гривен, по сравнению с прошлогодними 372 гривнами.
Уезжающие в командировки за границы Украины, могут получить суму, эквивалентную 80 евро. Это будет зависеть от того, в какую именно страну направляется служащий и, какой там прожиточный минимум.
Кроме этого, минимальный размер «больничных выплат» также вырос. Теперь, за первые пять дней болезни, сотрудник получит по 100 гривен за день, что еще год назад составляло сумму в 90 гривен.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.
В статті ділимося порадами, в яких сферах діяльності розвивати справу, щоб зацікавити своїм продуктом чи послугами людей, чиї статки вимірюються мільйонами доларів. Мільйонами як мінімум.
Ідеальних кандидатів не буває. Але є ті, що запам’ятовуються рекрутерам і яких вони згадають через багато років. Як стати таким кандидатом, що сподобається роботодавцю, дізнавався Jobs.ua.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.