UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Ринок праці України
  5. В Украине немного "вырос" размер командировочных выплат

В Украине немного "вырос" размер командировочных выплат

31.01.2019 266Автор: Олександр Мавлідінов
В Украине немного "вырос" размер командировочных выплат

В Украине немного "вырос" размер командировочных выплат

31.01.2019     266Автор: 

Скажите «мелочь», но приятно.

В этом году, принято решение, немного пересмотреть размер «командировочных пособий», выдающихся на руки.

Jobs.ua уточняет, что не только «принято», но и «сделано». Теперь, размер таких финансов не может быть менее, чем одна десятая минимальной заработной платы.

Сегодня, откомандированным по делам предприятия сотрудникам обязаны обеспечить следующие денежные компенсации.

Если командировка не дольше одних суток, размер финансовых выплат остается прежним – 60 гривен. Однако, при этом, увеличилась максимальная сумма выплат, составив 417 гривен, по сравнению с прошлогодними 372 гривнами.

Уезжающие в командировки за границы Украины, могут получить суму, эквивалентную 80 евро. Это будет зависеть от того, в какую именно страну направляется служащий и, какой там прожиточный минимум.

Кроме этого, минимальный размер «больничных выплат» также вырос. Теперь, за первые пять дней болезни, сотрудник получит по 100 гривен за день, что еще год назад составляло сумму в 90 гривен.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору