На сьогоднішній день багато хто з психологів впроваджує в життя думку про позитивне мислення та позитивне налаштування в будь-якій діяльності. Але чи потрібен позитив в бізнесі та при виконанні робочих обов’язків? Спробуємо сьогодні дізнатися.
Позитивний настрій чи налаштування на якусь діяльність і справді надихає та надає впевненості. Так склалося, що більшу частину часу ми проводимо на роботі. Щоб мати настрій та бажання виконувати цю роботу, у робітника повинно бути натхнення та бажання. Саме позитивне мислення та налаштування допомагає впевнено та рішуче виконувати завдання на роботі та йти до мети.
Як позитивно налаштуватися на роботу
Ви точно погодитесь з тим, що позитивне налаштування людини залежить в більшій мірі від його настрою та внутрішньго гармонічного балансу. Саме тому необхідно слідкувати за позитивним настроєм з самого початку дня.
Складно сподіватися на позитивний день, якщо встав з самого ранку не з тієї ноги. Щоб уникнути поганого настрою, слід починати ранок правильно. Для початку встанови приємну але бадьору мелодію на свій будильник. Прокидася з улюбленою піснею в два рази приємніше. По-друге, сконцентруйся на позитивних думках. Наприклад, який чудовий день на вас чекає, попереду точно буде щось неймовірне, ви встигнете зробити все, що задумали на сьогодні. Не відмовляйтесь вранці від душу - можливість остаточно прокинутися. Тільки смачний сніданок принесе вам задоволення, тому купуйте ваші улюблені фрукти та побалуйте себе чимось смачненьким з самого ранку.
Відведіть дорозі на роботу окреме місце в позитивному налаштуванні. Для цього потрібно вийти з дому на роботу вчасно і насолодитись прогулянкою до роботи. Це ще бильше піднімить настрій та бажання працювати.
Щоб на робочому місці ви відчували себе впевнено на протизі всього дня, сплануйте його. Невеличкий письмовий план буде нагадувати вам про терміни та завдання на сьогодні. Це задає ритм роботи та дозволяє в спокійному темпі працювати та отримувати насолоду від завдань.
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.
В цій статті пропонуємо разом з Jobs.ua зануритися в міні дослідження футуристичних професій майбутнього, ще не створених, але в перспективі — цілком осяжних.
Поговоримо разом з Jobs.ua на таку делікатну тему, чи варто соромитися «простих» професій, як-от професія касира.