Друзі, українська компанія з розробки програмного забезпечення MacPaw пропонує всім початківцям, що залишаються в Україні, опанувати нові навички в українській IT-компанії, що розвивається. Це цікава та потужна ініціатива з боку компанії, що націлена створити сприятливі умови для розвитку початківців різних галузей сфери IT, інвестиції ресурсу в розвиток та перемогу України. Ідея цього проекту дасть змогу багатьом початківцям отримати вагомий багаж знань для подальшого застосування в роботі та професії.
Якщо говорити про переваги стажування в IT сфери в воєнний час, хочеться зазначити можливості:
Суть стажування покладається в розвитку soft та hard skills початківців протягом трьох місяців, вивчаючи обрану професійну галузь зсередини. Період стажування з 5 вересня до 1 грудня по 30 годин на тиждень, що дозволить отримати потужне підґрунтя знань від досвідчених наставників, та відпрацювати ці знання на реальних проектах на практиці й, навіть, створити власний.
Повірте, за 30 годин в тиждень ви отримаєте задоволення від навчання та дізнаєтесь багато нового. Ви з головою поринете в галузь програмного забезпечення, щоб вирішити реальні проблеми на практиці. А ваші ідеї можуть стати дієвими. За цей час зможете розробити власний проект та розвинете свою ідею. І так, стажування оплачуване.
Умови відбору досить прості. “Welcome on a board” всіх Trainee та Junior спеціалістів віком від 18 років, що залишились на території України. Перевага буде віддаватися ініціативним, активним, допитливим зі знанням англійської Intermediate і вище.
Компанія проводить стажування за 7-мома IT-напрямками:
Галузі охоплюють майже всю IT-сферу та дозволяють отримати потужну базу знань.
Для того, щоб подати заявку на стажування необхідно пройти два етапи:
Зовсім небагато компаній та проектів в Україні, що здатні запропонувати молодим початківцям такі умови стажування в цей непростий час. Тож хапайтесь за пропозицію від MacPaw і обов’язково спробуйте власний потенціал в одній із зростаючих компаній України.
Ми також хочемо нагадати, що інші IT-компанії також часто пропонують стажування, такі як: GlobalLogic, EPAM, DataArt, SoftServe та інші. Тому шукайте придатні вам можливості та стажування від топових компаній України.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.
YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.