Продовжуючи тему професій «що годують» та набирають не абияку популярність, Jobs.ua проаналізував таку роботу, як праця кухаром-універсалом.
Саме кухар-універсал – одна з найпопулярніших вакансій у базах пошуків персоналу в Україні. Фахівцям, які можуть замінити собою декілька позицій «на кухні», сьогодні, пропонують майже ідентичні заробітні платні у різних регіонах країни.
Для того, щоб робота кухаром-універсалом стала вашою, ви повинні мати знання та досвід, щоб виконувати такі обов’язки у своєї роботі, як обов’язки, наприклад, шеф-кухаря чи су-шефа, розуміючи при цьому, з чого складається й робота на позиціях рядових кулінарів.
Робота кухаром-універсалом передбачає виконання таких умов, як приготування страв та заготовок до них, які потребують складної кулінарної обробки, знання про приготування дієтичних страв, вміння готувати «на пару», розуміння показників псування складних продуктів.
Одна з небагатьох професій, що має, майже однакову стартову зарплатню у більшості регіонів України, робота кухаром-універсалом, також, непогана сходинка у кар’єрі в цьому напрямку.
Але, навіть, ви й не мріяли про неї, проте маєте невеликий досвід та вмієте готувати на всі 100%, роботодавці цього напрямку, вже одразу запропонують вам від 8 000 до 12 000 гривень, у залежності від ваших вмінь та авторитетності у професійній сфері.
Звичайно, складність самого готування, як й умови роботи кухаром-універсалом, також будуть обловлювати розмір фінансового заохочування працівника.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.