Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Шукаємо вакансії

Вакансії в Україні: робота кухаром-універсалом

4.03.2019 71Автор: Александр Мавлидинов
Вакансії в Україні: робота кухаром-універсалом

Вакансії в Україні: робота кухаром-універсалом

4.03.2019     71Автор: 

Продовжуючи тему професій «що годують» та набирають не абияку популярність, Jobs.ua проаналізував таку роботу, як праця кухаром-універсалом.

Саме кухар-універсал – одна з найпопулярніших вакансій у базах пошуків персоналу в Україні. Фахівцям, які можуть замінити собою декілька позицій «на кухні», сьогодні, пропонують майже ідентичні заробітні платні у різних регіонах країни.

Для того, щоб робота кухаром-універсалом стала вашою, ви повинні мати знання та досвід, щоб виконувати такі обов’язки у своєї роботі, як обов’язки, наприклад, шеф-кухаря чи су-шефа, розуміючи при цьому, з чого складається й робота на позиціях рядових кулінарів.

Робота кухаром-універсалом передбачає виконання таких умов, як приготування страв та заготовок до них, які потребують складної кулінарної обробки, знання про приготування дієтичних страв, вміння готувати «на пару», розуміння показників псування складних продуктів.

Робота кухаром-універсалом: скільки за неї платять?

Одна з небагатьох професій, що має, майже однакову стартову зарплатню у більшості регіонів України, робота кухаром-універсалом, також, непогана сходинка у кар’єрі в цьому напрямку.

Але, навіть, ви й не мріяли про неї, проте маєте невеликий досвід та вмієте готувати на всі 100%, роботодавці цього напрямку, вже одразу запропонують вам від 8 000 до 12 000 гривень, у залежності від ваших вмінь та авторитетності у професійній сфері.

Звичайно, складність самого готування, як й умови роботи кухаром-універсалом, також будуть обловлювати розмір фінансового заохочування працівника.

Читайте також

 • Як гасити емоційне вигорання працівників?24 березень, 2019

  Емоційне вигорання серед працівників виникає все частіше в наш час. Не піддаються емоційному вигоранню ліше стресостійкі робітники, але і у них виникає емоційний занепад. Тому тема емоційного вигорання досить актуальна.

 • Достиг потолка в карьере. Что дальше?24 березень, 2019

  Движение по карьерной лестнице - неотъемлемая часть профессионального роста работника. Каждый специалист желает пройти и подняться на самую вершину карьерной лестницы. Молодые специалисты - счастливые люди, у которых все впереди. Более опытные специалисты, оказавшись на пике своей профессионального роста задают себе вопрос о том, а что дальше. Чаще всего это происходит, когда специалист уже получил опыт на должности и чувствует необходимость в дальнейшем развитии. Для многих специалистов это является настоящим испытанием, ведь он стоит между выбором своего дальнейшего профессионального пути.

 • Общение с начальством19 березень, 2019

  Общение сотрудника с начальством существенно отличается от общения и построения общения с коллегами по работе. Если вы до сих пор придерживаетесь мнения, что общаться с начальством на равных можно, то эта статья как раз предназначена для того, чтобы развеять этот миф, ну и, конечно, дать практические советы о том, как грамотно выстраивать такие отношения.

 • "Гендерна рівність" українських зарплат18 березень, 2019

  Експерти вважають, що загалом, таке важливе питання ще не урегульовано на ринку праці країни.

 • Що враховувати, перед працевлаштуванням17 березень, 2019

  Ніщо так не підіймає самовпевненість спеціаліста, як запрошення на нове місце роботи або пропозиція працевлаштування. Це, звісно, дуже приємна новина, але спеціалісти з питань працевлаштування не рекомендують одразу кидатись на запрошення работодавця, а радять взяти трохи часу на обдумування пропозиції, навіть якщо у вас більше немає запрошень. Цей додатковий час допоможе вам прийняти цілком вірне рішення і зважити всі «за», та «проти».

↑ Вгору