Продовжуючи тему професій «що годують» та набирають не абияку популярність, Jobs.ua проаналізував таку роботу, як праця кухаром-універсалом.
Саме кухар-універсал – одна з найпопулярніших вакансій у базах пошуків персоналу в Україні. Фахівцям, які можуть замінити собою декілька позицій «на кухні», сьогодні, пропонують майже ідентичні заробітні платні у різних регіонах країни.
Для того, щоб робота кухаром-універсалом стала вашою, ви повинні мати знання та досвід, щоб виконувати такі обов’язки у своєї роботі, як обов’язки, наприклад, шеф-кухаря чи су-шефа, розуміючи при цьому, з чого складається й робота на позиціях рядових кулінарів.
Робота кухаром-універсалом передбачає виконання таких умов, як приготування страв та заготовок до них, які потребують складної кулінарної обробки, знання про приготування дієтичних страв, вміння готувати «на пару», розуміння показників псування складних продуктів.
Одна з небагатьох професій, що має, майже однакову стартову зарплатню у більшості регіонів України, робота кухаром-універсалом, також, непогана сходинка у кар’єрі в цьому напрямку.
Але, навіть, ви й не мріяли про неї, проте маєте невеликий досвід та вмієте готувати на всі 100%, роботодавці цього напрямку, вже одразу запропонують вам від 8 000 до 12 000 гривень, у залежності від ваших вмінь та авторитетності у професійній сфері.
Звичайно, складність самого готування, як й умови роботи кухаром-універсалом, також будуть обловлювати розмір фінансового заохочування працівника.
Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.
Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.
Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.