Продовжуючи тему професій «що годують» та набирають не абияку популярність, Jobs.ua проаналізував таку роботу, як праця кухаром-універсалом.
Саме кухар-універсал – одна з найпопулярніших вакансій у базах пошуків персоналу в Україні. Фахівцям, які можуть замінити собою декілька позицій «на кухні», сьогодні, пропонують майже ідентичні заробітні платні у різних регіонах країни.
Для того, щоб робота кухаром-універсалом стала вашою, ви повинні мати знання та досвід, щоб виконувати такі обов’язки у своєї роботі, як обов’язки, наприклад, шеф-кухаря чи су-шефа, розуміючи при цьому, з чого складається й робота на позиціях рядових кулінарів.
Робота кухаром-універсалом передбачає виконання таких умов, як приготування страв та заготовок до них, які потребують складної кулінарної обробки, знання про приготування дієтичних страв, вміння готувати «на пару», розуміння показників псування складних продуктів.
Одна з небагатьох професій, що має, майже однакову стартову зарплатню у більшості регіонів України, робота кухаром-універсалом, також, непогана сходинка у кар’єрі в цьому напрямку.
Але, навіть, ви й не мріяли про неї, проте маєте невеликий досвід та вмієте готувати на всі 100%, роботодавці цього напрямку, вже одразу запропонують вам від 8 000 до 12 000 гривень, у залежності від ваших вмінь та авторитетності у професійній сфері.
Звичайно, складність самого готування, як й умови роботи кухаром-універсалом, також будуть обловлювати розмір фінансового заохочування працівника.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.
Люди схильні плутати бодігардів і охоронців, ставлячи між ними знак рівності. Проте це не так, охоронець не завжди надає клієнту послуги фізичного захисту.