RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Все о профессиях
  5. Вакансія – продавець

Вакансія – продавець

15.01.2020 721
Вакансія – продавець

Вакансія – продавець

15.01.2020     721

Робота продавця – це, свого роду, робота посередника між виробником і покупцем: надавати необхідний товар і отримувати за нього гроші. Спеціалізація у продавця може бути різною: в залежності від того, який товар він реалізовує – промисловий чи продовольчий.

Затребуваність і особливість професії

З ростом торгової промисловості сьогодні збільшується і потреба в продавцях. Навіть з появою великої кількості інтернет-магазинів, затребуваність в продавцях не падає. Дану вакансію можна знайти на нашому сайті в рубриці «торгівля та продаж», де представлений широкий вибір пропозицій від роботодавців.

Крім того, що кожен продавець повинен досконало знати свою групу товару (його особливості, якість, різноманітність та ін.). В одязі в основному це розмірний ряд, склад і правила догляду можна прочитати на ціннику. У примірювальній продавці зазвичай допомагають підібрати потрібний розмір покупцеві. Або після примірки складають одяг по своїх позиціях в залі, а також поправляють одяг, який недбало висить. Потрібно бути комунікабельним, ввічливим, уважним і, що важливо, стресостійким. Це, безумовно, на всі якості, якими повинен володіти продавець, але одні з основних.

Продаві-консультанти (так останнім часом формулюють вакансію роботодавці) можуть підробляти касирами, або це входить в обов'язки даної вакансії, що обговорюється зі старшим менеджером на початковому етапі працевлаштування.

Посада продавця-консультанта зобов'язує мати охайний вигляд. Якщо необхідно переодягнутися, то краще це робити до початку роботи. Важливо сприяти всім своїм доброзичливим і охайним виглядом для створення приємної атмосфери покупцям.

Де і як можна отримати професію

Сьогодні в багатьох торгових компаніях і супермаркетах можна пройти навчання безпосередньо на робочому місці, де спочатку буде запропонована посада помічника продавця. При бажанні, звичайно ж, можна закінчити профтехучилище за даною спеціальністю або коледж, що дозволить в майбутньому далі розвиватися в цьому напрямку (закінчити інститут і рости по кар'єрних сходах).

«Підводні камені»

У кожній професії є свої плюси й мінуси. У цій же головний ризик – це матеріальна відповідальність. До того ж робота продавця передбачає фізичні та психологічні навантаження, іноді напружені й складні умови. А ось успіх продавця безпосередньо пов'язаний з рекламою (оформлення вітрини або прилавка) та з умінням грамотно й культурно спілкуватися з покупцем.

Це теж стосується даної професії

Люди, які змушені на роботі постійно демонструвати ввічливу, офіційну посмішку і незмінно проявляти дружелюбність, ризикують своїм здоров'ям. Німецькі психологи на чолі з професором Дітером запф (Dieter Zapf) з університету ім. Гете у Франкфурті виявили, що «підроблена дружелюбність» призводить до депресії, стресу і знижує імунітет, а це, в свою чергу, може викликати більш серйозні захворювання. У дослідженні взяли участь близько 4 тисяч осіб, включаючи стюардес, продавців-консультантів, доглядальниць та інший обслуговуючий персонал. Тому, краще посміхаймося щиро й будьмо здорові!

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх