RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Обучение, развитие, повышение квалификации
  4. Тенденции рынка образования
  5. Вартість навчання у найпопулярніших столичних вузах в 2020 році

Вартість навчання у найпопулярніших столичних вузах в 2020 році

27.07.2020 1154
Вартість навчання у найпопулярніших столичних вузах в 2020 році

Вартість навчання у найпопулярніших столичних вузах в 2020 році

27.07.2020     1154

Перше серпня в Україні ознаменується початком вступної кампанії у вищі навчальні заклади. Вступники зможуть зареєструватися в електронному кабінеті та надіслати в обрані вузи документи для вступу. Для бажаючих навчатися у столиці Jobs.ua дізнавалися, скільки коштує навчання у найвідоміших освітніх закладах Києва.

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

Київський політех цьогоріч посів перше місце в списку найрейтинговіших закладів України. Скільки ж приблизно коштуватиме здобуття освіти на факультетах найпотужнішого українського вузу?

Найдорожче коштуватиме навчання на гуманітарних спеціальностях: германські мови та літератури (включно з перекладом) – від 38,600 грн. до 41,800 грн. за рік. Значно дешевше коштує навчання на фізико-математичному факультеті: приміром, спеціальність «Комп’ютерне моделювання фізичних процесів» вартуватиме 15,600 грн. на рік, «Прикладна фізика» – 19,600 грн. Одні з найдешевших спеціальностей в Київському політеху – інженерно-медичні та прикладної механіки (наприклад, навчання на спеціальності «Комп’ютерні технології в біології та медицині» коштуватимуть на рік 25,900 грн., а здобування спеціальностей за напрямком «Прикладна механіка» вартуватиме 16 тисяч гривень).

Національний університет імені Тараса Шевченка

Другу сходинку в рейтингу українських вузів посів ще один славетний навчальний заклад. Здобувати тут освіту – дорого, але і якість навчально-виховного процесу відповідна.

Навчання на гуманітарному факультеті чи факультеті журналістики обійдеться в рік майже в 50 тис. гривень (на деяких філологічних спеціальностях – майже 60 тис. грн.), міжнародні відносини – близько 58 тис. гривень.

Найдешевше навчання коштує тут 31 тис. гривень в рік («Соціологія», «Середня освіта», «Політологія», «Екологія», «Хімія», «Фізика та астрономія», «Математика»).

Києво-Могилянська академія

Ще один знаменитий освітній заклад Києва, де вартість навчання наближається до розцінок університету Шевченка. Так, за навчання на юридичних спеціальностях доведеться викласти в рік до 55 тис. гривень, технічні – до 50 тис. гривень, гуманітарні – 45 тис. гривень (германські мови та літератури, включно з перекладом), міжнародні відносини – 56 тис. гривень.

Національний медичний університет О. О. Богомольця

Внаслідок пандемії коронавірусу до медичних спеціальностей прикута особлива увага. Jobs.ua дослідили, скільки коштує навчання в найвідомішому столичному медуніверситеті:

  • Спеціальність «Медицина» – близько 38 тис. грн. за рік;
  • Спеціальність «Стоматологія» (найдорожча) – 40 тис. грн.;
  • Спеціальності «Педіатрія» та «Медична психологія» – майже 30 тис. грн./рік;
  • Спеціальність «Фармація» – близько 30 тис. грн. (денна форма), близько 16 тис. грн. (заочна форма).

Нагадуємо, що в абітурієнтів у запасі залишається не так багато часу, щоб визначитися з майбутньою спеціальністю. Для вступників на основі ЗНО і творчих іспитів вступна кампанія завершиться 22 серпня; для вступників, які проходитимуть співбесіду і складатимуть іспити, все закінчиться ще раніше – 16 серпня. Тому покваптеся з вибором ВНЗ, адже вступна кампанія розпочнеться через декілька днів.

Читайте также

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 Февраль, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 Февраль, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 Февраль, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 Февраль, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 Февраль, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


↑ Наверх