RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Обучение, развитие, повышение квалификации
  4. Тенденции рынка образования
  5. Вартість навчання у найпопулярніших столичних вузах в 2020 році

Вартість навчання у найпопулярніших столичних вузах в 2020 році

27.07.2020 1147
Вартість навчання у найпопулярніших столичних вузах в 2020 році

Вартість навчання у найпопулярніших столичних вузах в 2020 році

27.07.2020     1147

Перше серпня в Україні ознаменується початком вступної кампанії у вищі навчальні заклади. Вступники зможуть зареєструватися в електронному кабінеті та надіслати в обрані вузи документи для вступу. Для бажаючих навчатися у столиці Jobs.ua дізнавалися, скільки коштує навчання у найвідоміших освітніх закладах Києва.

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

Київський політех цьогоріч посів перше місце в списку найрейтинговіших закладів України. Скільки ж приблизно коштуватиме здобуття освіти на факультетах найпотужнішого українського вузу?

Найдорожче коштуватиме навчання на гуманітарних спеціальностях: германські мови та літератури (включно з перекладом) – від 38,600 грн. до 41,800 грн. за рік. Значно дешевше коштує навчання на фізико-математичному факультеті: приміром, спеціальність «Комп’ютерне моделювання фізичних процесів» вартуватиме 15,600 грн. на рік, «Прикладна фізика» – 19,600 грн. Одні з найдешевших спеціальностей в Київському політеху – інженерно-медичні та прикладної механіки (наприклад, навчання на спеціальності «Комп’ютерні технології в біології та медицині» коштуватимуть на рік 25,900 грн., а здобування спеціальностей за напрямком «Прикладна механіка» вартуватиме 16 тисяч гривень).

Національний університет імені Тараса Шевченка

Другу сходинку в рейтингу українських вузів посів ще один славетний навчальний заклад. Здобувати тут освіту – дорого, але і якість навчально-виховного процесу відповідна.

Навчання на гуманітарному факультеті чи факультеті журналістики обійдеться в рік майже в 50 тис. гривень (на деяких філологічних спеціальностях – майже 60 тис. грн.), міжнародні відносини – близько 58 тис. гривень.

Найдешевше навчання коштує тут 31 тис. гривень в рік («Соціологія», «Середня освіта», «Політологія», «Екологія», «Хімія», «Фізика та астрономія», «Математика»).

Києво-Могилянська академія

Ще один знаменитий освітній заклад Києва, де вартість навчання наближається до розцінок університету Шевченка. Так, за навчання на юридичних спеціальностях доведеться викласти в рік до 55 тис. гривень, технічні – до 50 тис. гривень, гуманітарні – 45 тис. гривень (германські мови та літератури, включно з перекладом), міжнародні відносини – 56 тис. гривень.

Національний медичний університет О. О. Богомольця

Внаслідок пандемії коронавірусу до медичних спеціальностей прикута особлива увага. Jobs.ua дослідили, скільки коштує навчання в найвідомішому столичному медуніверситеті:

  • Спеціальність «Медицина» – близько 38 тис. грн. за рік;
  • Спеціальність «Стоматологія» (найдорожча) – 40 тис. грн.;
  • Спеціальності «Педіатрія» та «Медична психологія» – майже 30 тис. грн./рік;
  • Спеціальність «Фармація» – близько 30 тис. грн. (денна форма), близько 16 тис. грн. (заочна форма).

Нагадуємо, що в абітурієнтів у запасі залишається не так багато часу, щоб визначитися з майбутньою спеціальністю. Для вступників на основі ЗНО і творчих іспитів вступна кампанія завершиться 22 серпня; для вступників, які проходитимуть співбесіду і складатимуть іспити, все закінчиться ще раніше – 16 серпня. Тому покваптеся з вибором ВНЗ, адже вступна кампанія розпочнеться через декілька днів.

Читайте также

  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua23 Декабрь, 2024

    Шановні клієнти!
    Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.


Часто ищут

↑ Наверх