В Україні закінчується вступна компанія до ВНЗ за підсумками якої найбільш популярними залишаються такі напрямки навчання, як.. філологія та право.
За даними Jobs.ua, згідно з інформацією прес-служби Міністерства освіти та науки України, більшість абітурієнтів вступають на навчання на бакалаврів та магістрів на базі освіти 11-х класів середньої школи. Здебільше, вступаючи обирають денну форму навчання. Наразі, до вишів було подано 831 493 заяви на паперових та електронних носіях інформації.
Територіально більшість заяв було подано на вступ до закладів Києву та Львову.
Серед ВНЗ України, самими популярними стали наступні:
Незважаючи на брак спеціалістів робітничих професій на ринку праці країни, сучасні абітурієнти найбільш популярними вважають наступні спеціальності:
Популярність отримання вищої освіти, все ще залишається серед населення України, незважаючи на великий відсоток тих, хто вже закінчив навчання та змушений працювати не за фахом. Серед таких випускників вишів, як раз більш всього тих, хто навчався на факультетах філології, правознавства та інших суто гуманітарних дисциплінах. Як правило, не знаходячи свого «місця під сонцем» такі випускники змушені починати кар’єри у напрямках, які зовсім відрізняються від тих, на які вони навчалися та у більшості, не потребують взагалі спеціальної освіти. Тим не менш дивно продовження такої епопеї серед українців, що виражається у бажанні за будь що, але отримати ті самі «корочки» про закінчення навчання у ВНЗ.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.