Как передает Би-би-си, 27-летняя Т.Томпсон на прошлой неделе подала в Верховный суд Бронкса иск против колледжа имени Монро, в котором она изучала информационные технологии.
Т.Томпсон добивается возмещения ей $70 тыс., которые она затратила на обучение. Представитель колледжа Гэри Аксельбанк заявил, что иск Томпсон "яйца выеденного не стоит".
"Это дело не заслуживает рассмотрения", - указал Г.Аксельбанк.
Бывшая студентка колледжа, которая получила диплом в апреле, утверждает, что отдел профессиональной ориентации студентов не предоставил ей информации и советов по трудоустройству, как было обещано.
"Они не очень пытались помочь мне", - указала Т.Томпсон в своем иске.
Мать выпускницы Кэрол говорит, что ее дочь "очень сердита, что оказалась в такой ситуации", поскольку она "во всем положилась" на свой колледж. Мать девушки добавила, что ссуды, которые ее дочь взяла на учебу, нужно начинать выплачивать, и этот долг ляжет тяжелым бременем на семью.
Представители колледжа утверждают, что оказывают своим выпускникам содействие в поисках работы.
"Колледж гордится своей отличной системой поддержки студентов в деле поисков работы, и это дело не заслуживает дальнейшего рассмотрения", - заявил представитель колледжа.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.