RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Это важно знать каждому
  5. Як адаптуватися, якщо ви поєднуєте декілька робіт?

Як адаптуватися, якщо ви поєднуєте декілька робіт?

16.11.2022 286
Як адаптуватися, якщо ви поєднуєте декілька робіт?

Як адаптуватися, якщо ви поєднуєте декілька робіт?

16.11.2022     286

Поєднувати дві роботи стає дедалі більшою необхідністю в наш час. І штовхає українців на цей крок розуміння того, що на одну зарплату не прожити. Але як давати раду напруженим будням, щоб не втратити за роботою самого себе? Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує вашій увазі декілька актуальних порад.

Пам’ятайте, задля чого це все

Коли ставатиме особливо важко, коли від втоми опускатимуться руки, нагадуйте собі, задля чого вам це все. Можливо, ви мрієте про те, щоб перетворити своє захоплення поза роботою в повноцінний заробіток; можливо, ви забезпечуєте сім’ю та допомагаєте батькам, або ж активно донатите на ЗСУ (є й такі випадки). Словом, усвідомлення важливості поєднання двох робіт додаватиме вам сил. Важливо, щоб у вашому житті були однодумці, які теж нагадуватимуть вам, задля чого ви перепрацьовуєте.

Маленькі і великі приємнощі

Чашка чаю в компанії дорогої людини, відвідування масажного салону чи салону краси – ці та інші приємнощі будуть вам життєво необхідні, якщо ви поєднуєте декілька робіт. Записуючись на масаж, приборкуйте докори сумління думкою, що ви допомагаєте малому бізнесу. І це ж чиста правда! Масажисти і працівниці салонів краси теж, як і ви, працюють і сплачують податки, підтримують економіку і донатять Збройним силам.

Відпочинок

Знову ж таки, не забувайте про важливість повноцінного відпочинку. Працюючи на вихідних, а потім знову відпрацьовуючи повний робочий тиждень, можна швидко зламатися. Чимало людей нехтують зараз відпочинком, бо відчувають провину за те, що вони дозволяють собі відпочити, в той час як сотні тисяч чоловіків та жінок воюють на фронті. Але хіба їм буде легше від того, що ви не дозволяєте собі відпочивати? Без відпочинку ніколи не буде ефективної роботи, бо люди – не машини, ми не можемо працювати нон-стоп. Хоча машини і механізми теж ламаються, якщо перевантажувати їх понад норму.

Більше доброти до себе

Ніхто так не здатен вимучити себе психологічно, як ми самі. А якщо поєднувати декілька робіт, зростає ймовірність помилок, вповільнюється виконання звичних завдань. Ми схильні сварити себе за такі речі. Тим паче, не забуваємо про те, що кожного місяця ми відчуваємо в певні дні спад продуктивності. І це ще не враховуючи той потужний щоденний стрес, пов’язаний з війною, невизначеністю і високими цінами. Тому не розчаровуйтеся в собі в жодному разі! Не пускайтеся в нескінченну – і самовбивчу! – критику. Спробуйте просто дати собі трохи часу, щоб відновитися.

«Подушка безпеки»

Розуміємо, що в багатьох українців зараз скрутно з фінансами, і все ж – постарайтеся хоча б трохи відкладати на майбутнє. Так вам буде спокійніше кожного дня прокидатися, як і поєднувати декілька робіт. Тим паче, якщо вам стане несила тягнути на собі дві роботи, фінансова подушка безпеки дозволить деякий час компенсувати відсутність підробітків. Ну а потім, як добре відпочинете від понаднормових навантажень, знову підшукаєте собі другу роботу.

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх