UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Все про роботу
 4. Це важливо знати кожному
 5. Як адаптуватися, якщо ви поєднуєте декілька робіт?

Як адаптуватися, якщо ви поєднуєте декілька робіт?

16.11.2022 201
Як адаптуватися, якщо ви поєднуєте декілька робіт?

Як адаптуватися, якщо ви поєднуєте декілька робіт?

16.11.2022     201

Поєднувати дві роботи стає дедалі більшою необхідністю в наш час. І штовхає українців на цей крок розуміння того, що на одну зарплату не прожити. Але як давати раду напруженим будням, щоб не втратити за роботою самого себе? Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує вашій увазі декілька актуальних порад.

Пам’ятайте, задля чого це все

Коли ставатиме особливо важко, коли від втоми опускатимуться руки, нагадуйте собі, задля чого вам це все. Можливо, ви мрієте про те, щоб перетворити своє захоплення поза роботою в повноцінний заробіток; можливо, ви забезпечуєте сім’ю та допомагаєте батькам, або ж активно донатите на ЗСУ (є й такі випадки). Словом, усвідомлення важливості поєднання двох робіт додаватиме вам сил. Важливо, щоб у вашому житті були однодумці, які теж нагадуватимуть вам, задля чого ви перепрацьовуєте.

Маленькі і великі приємнощі

Чашка чаю в компанії дорогої людини, відвідування масажного салону чи салону краси – ці та інші приємнощі будуть вам життєво необхідні, якщо ви поєднуєте декілька робіт. Записуючись на масаж, приборкуйте докори сумління думкою, що ви допомагаєте малому бізнесу. І це ж чиста правда! Масажисти і працівниці салонів краси теж, як і ви, працюють і сплачують податки, підтримують економіку і донатять Збройним силам.

Відпочинок

Знову ж таки, не забувайте про важливість повноцінного відпочинку. Працюючи на вихідних, а потім знову відпрацьовуючи повний робочий тиждень, можна швидко зламатися. Чимало людей нехтують зараз відпочинком, бо відчувають провину за те, що вони дозволяють собі відпочити, в той час як сотні тисяч чоловіків та жінок воюють на фронті. Але хіба їм буде легше від того, що ви не дозволяєте собі відпочивати? Без відпочинку ніколи не буде ефективної роботи, бо люди – не машини, ми не можемо працювати нон-стоп. Хоча машини і механізми теж ламаються, якщо перевантажувати їх понад норму.

Більше доброти до себе

Ніхто так не здатен вимучити себе психологічно, як ми самі. А якщо поєднувати декілька робіт, зростає ймовірність помилок, вповільнюється виконання звичних завдань. Ми схильні сварити себе за такі речі. Тим паче, не забуваємо про те, що кожного місяця ми відчуваємо в певні дні спад продуктивності. І це ще не враховуючи той потужний щоденний стрес, пов’язаний з війною, невизначеністю і високими цінами. Тому не розчаровуйтеся в собі в жодному разі! Не пускайтеся в нескінченну – і самовбивчу! – критику. Спробуйте просто дати собі трохи часу, щоб відновитися.

«Подушка безпеки»

Розуміємо, що в багатьох українців зараз скрутно з фінансами, і все ж – постарайтеся хоча б трохи відкладати на майбутнє. Так вам буде спокійніше кожного дня прокидатися, як і поєднувати декілька робіт. Тим паче, якщо вам стане несила тягнути на собі дві роботи, фінансова подушка безпеки дозволить деякий час компенсувати відсутність підробітків. Ну а потім, як добре відпочинете від понаднормових навантажень, знову підшукаєте собі другу роботу.

Читайте також

 • Що робити, якщо мозок перестав працювати 1 жовтень, 2023

  В цій статті ви дізнаєтесь, що робити, якщо мозок відмовляється працювати та, як запустити його в короткий час, коли він так вам потрібен.

 • Що таке емоційний інтелект і як він допомагає в роботі? 1 жовтень, 2023

  Вміння правильно зчитувати та інтерпретувати емоції інших людей, а також реагувати на них, впливає на успіх в багатьох сферах життя. І якщо емоційний інтелект настільки важливий в житті кожного, давайте з’ясуємо, як він допомагає в роботі.

 • Яка роль HR-фахівців в управлінні змінами?28 вересень, 2023

  Управління змінами - це процес постійного коригування напрямку діяльності організації, завдань, оновлення її структури та пошуку нових можливостей.

 • Як спростити рекрутинг за допомогою автоматизації 24 вересень, 2023

  Українці все більше довіряють та перекладають певні робочі задачі чат-ботам, штучному інтелекту та автоматизації.

 • Як посилити креативність і розвинути творчі навички21 вересень, 2023

  Деякі люди й справді народжуються надзвичайно обдарованими. Але правда полягає в тому, що креативні навички можна й треба розвивати, адже це запорука успіху – як у повсякденному житті, так і на робочому місці. У цій статті розповімо, як посилити творчі навички і розвинути креативність.


Часто шукають

↑ Вгору