Емоційне вигорання серед працівників виникає все частіше в наш час. Не піддаються емоційному вигоранню ліше стресостійкі робітники, але і у них виникає емоційний занепад. Тому тема емоційного вигорання досить актуальна.
Роботодавець, як ніхто іншій, повинен слідкувати за емоційним станом кожного робітника, бо це впливає і на роботу команди вцілому.
До групи ризику емоційного вигорання належать наступні працівники:
інтровери - робітники, у яких є схильність накопичувати емоційний дискомфорт. Вони характеризуються скромністю, сором’язливістю, замкнутістю, відсутністю надлишку жіттєвої енергії.
люди з внутрішнім конфліктом - постійне переживання яких виднімає сили, врівноваженність та спокій.
жінки, які мають суперечність між роботою та сім’єю. Вони відчувають, що в обох сферах терплять поразку.
працівники з нестабільним статусом - стажери, спеціалісти, які з якихось причин можуть бути звільнені.
працівникі, які стикаються з ризиком для життя через умови праці.
Як гасити емоційне вигорання працівників?
Психологи та досвідчені менеджери з персоналу діляться з вами практичними порадами, як справлятися з емоційним вигоранням на робочому місці. Якщо ви - роботодавець, то необхідно здійснювати заходи, які допоможуть знизити ризик появи вигорання серед працівників. Емоційний стан - справа кожної людини окремо, але длосвідчений керівник знає, як вплинути на це і допомогти співробітникам подалати це.
Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.
Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.
Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.