Емоційне вигорання серед працівників виникає все частіше в наш час. Не піддаються емоційному вигоранню ліше стресостійкі робітники, але і у них виникає емоційний занепад. Тому тема емоційного вигорання досить актуальна.
Роботодавець, як ніхто іншій, повинен слідкувати за емоційним станом кожного робітника, бо це впливає і на роботу команди вцілому.
До групи ризику емоційного вигорання належать наступні працівники:
інтровери - робітники, у яких є схильність накопичувати емоційний дискомфорт. Вони характеризуються скромністю, сором’язливістю, замкнутістю, відсутністю надлишку жіттєвої енергії.
люди з внутрішнім конфліктом - постійне переживання яких виднімає сили, врівноваженність та спокій.
жінки, які мають суперечність між роботою та сім’єю. Вони відчувають, що в обох сферах терплять поразку.
працівники з нестабільним статусом - стажери, спеціалісти, які з якихось причин можуть бути звільнені.
працівникі, які стикаються з ризиком для життя через умови праці.
Як гасити емоційне вигорання працівників?
Психологи та досвідчені менеджери з персоналу діляться з вами практичними порадами, як справлятися з емоційним вигоранням на робочому місці. Якщо ви - роботодавець, то необхідно здійснювати заходи, які допоможуть знизити ризик появи вигорання серед працівників. Емоційний стан - справа кожної людини окремо, але длосвідчений керівник знає, як вплинути на це і допомогти співробітникам подалати це.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.