Квітень цьогоріч не порадував теплою погодою ані на йоту. А березень – і поготів. Похмура погода за вікном, коли на календарі вже давно весна, не надто спонукає до роботи. Безперечно, в погожі теплі дні теж не завжди хочеться працювати, але краще спостерігати за вікном офісу чи власного помешкання сонячну безтурботність весняних днів, а не холодні дощі, а подекуди навіть мокрий сніг з дощем.
Безперечно, холодну дощу погоду полюбляють меланхолійні і романтичні особистості, бо дощ асоціюється зі смутком і розставанням, а також холодом і пусткою в душі. Але якщо ви не належите до людей з подібним складом душі, похмурі дні буває досить важко пережити. Тому постає питання – як налаштуватись на роботу в похмурі холодні дні, коли територію ліжка не хочеться покидати, не те що працювати? Давайте разом з Jobs.ua розберемося з цим важливим питанням.
Мотивуйте себе і близьких людей тим, що по завершенню дня ви матимете для них сюрприз, але який саме це буде сюрприз, в деталі не вдавайтесь. Інтрига і відчуття майбутнього сюрпризу даруватимуть в душі те відчуття свята, з яким значно легше пережити холодний дощовий день. А чому б і ні? Трохи інтриги нікому не завадить. Ваших близьких грітиме думка про майбутній сюрприз, вас грітиме думка, що вам вдалося їх заінтригувати, і ваш розум на додачу буде зайнятий тим, що дійсно придумати якийсь класний сюрприз. А на крайній випадок можна купити суші чи піцу з бургерами.
Пообіцяйте собі вранці холодного дня, що ввечері потішите себе гарячою ванною. Після холодного дня це чудовий спосіб порелаксувати і відновити сили. Прийнявши гарячу ванну перед сном, ви спатимете як немовля. Як альтернатива ванні – контрастний душ або настільки гарячий душ, щоб ванна кімната нагадувала сауну, а не, власне, ванну кімнату.
Щоб заглушити в собі негатив від похмурої погоди за вікном офісу та автомобіля, дозвольте собі голосніше послухати музику, ніж зазвичай. Поставте музику, яка заряджає і бадьорить саме вас, або, навпроти, веселить. В холодні дощові дні важливо не фіксуватися на поганій стороні дощу, а навпаки, спробувати піймати позитивну хвилю і вхопитися за неї.
Не скупіться на робочому місці на гарячі напої, бо це не той день, щоб пошкодувати собі зайву кружку чаю. А на обіді можна випити глінтвейн в якості аперитиву, або вже після їжі. Якщо ваша робота вимагає посиленої концентрації і навіть маленька доза алкоголю буде зайва, потіште себе думкою, що після роботи обов’язково зігрієтеся гарячим вином. А чому б не потішити себе в холодний дощовий день? Похмурі дні не всім до вподоби, і без нервів і стресу їх перенести вдається не всім.
Окрім того, ви можете виробити свої власні причини не лише добре налаштуватись на роботу в похмурі дощові дні, а й навіть порадіти такій погоді, бо певна привабливість у ній є. Та й після похмурих днів завжди вдвічі приємніше, коли на небі з’являється сонце, а з ним і тепло.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.
YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.