Квітень цьогоріч не порадував теплою погодою ані на йоту. А березень – і поготів. Похмура погода за вікном, коли на календарі вже давно весна, не надто спонукає до роботи. Безперечно, в погожі теплі дні теж не завжди хочеться працювати, але краще спостерігати за вікном офісу чи власного помешкання сонячну безтурботність весняних днів, а не холодні дощі, а подекуди навіть мокрий сніг з дощем.
Безперечно, холодну дощу погоду полюбляють меланхолійні і романтичні особистості, бо дощ асоціюється зі смутком і розставанням, а також холодом і пусткою в душі. Але якщо ви не належите до людей з подібним складом душі, похмурі дні буває досить важко пережити. Тому постає питання – як налаштуватись на роботу в похмурі холодні дні, коли територію ліжка не хочеться покидати, не те що працювати? Давайте разом з Jobs.ua розберемося з цим важливим питанням.
Мотивуйте себе і близьких людей тим, що по завершенню дня ви матимете для них сюрприз, але який саме це буде сюрприз, в деталі не вдавайтесь. Інтрига і відчуття майбутнього сюрпризу даруватимуть в душі те відчуття свята, з яким значно легше пережити холодний дощовий день. А чому б і ні? Трохи інтриги нікому не завадить. Ваших близьких грітиме думка про майбутній сюрприз, вас грітиме думка, що вам вдалося їх заінтригувати, і ваш розум на додачу буде зайнятий тим, що дійсно придумати якийсь класний сюрприз. А на крайній випадок можна купити суші чи піцу з бургерами.
Пообіцяйте собі вранці холодного дня, що ввечері потішите себе гарячою ванною. Після холодного дня це чудовий спосіб порелаксувати і відновити сили. Прийнявши гарячу ванну перед сном, ви спатимете як немовля. Як альтернатива ванні – контрастний душ або настільки гарячий душ, щоб ванна кімната нагадувала сауну, а не, власне, ванну кімнату.
Щоб заглушити в собі негатив від похмурої погоди за вікном офісу та автомобіля, дозвольте собі голосніше послухати музику, ніж зазвичай. Поставте музику, яка заряджає і бадьорить саме вас, або, навпроти, веселить. В холодні дощові дні важливо не фіксуватися на поганій стороні дощу, а навпаки, спробувати піймати позитивну хвилю і вхопитися за неї.
Не скупіться на робочому місці на гарячі напої, бо це не той день, щоб пошкодувати собі зайву кружку чаю. А на обіді можна випити глінтвейн в якості аперитиву, або вже після їжі. Якщо ваша робота вимагає посиленої концентрації і навіть маленька доза алкоголю буде зайва, потіште себе думкою, що після роботи обов’язково зігрієтеся гарячим вином. А чому б не потішити себе в холодний дощовий день? Похмурі дні не всім до вподоби, і без нервів і стресу їх перенести вдається не всім.
Окрім того, ви можете виробити свої власні причини не лише добре налаштуватись на роботу в похмурі дощові дні, а й навіть порадіти такій погоді, бо певна привабливість у ній є. Та й після похмурих днів завжди вдвічі приємніше, коли на небі з’являється сонце, а з ним і тепло.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливою навичкою для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.