Кожна людина живе в певному ритмі, будує плани, ставить цілі. Однак інколи виникає ситуація, коли відбуваються серйозні зміни — настає криза. Переломні моменти впливають на фінансове забезпечення. Іноді це схоже на безвихідну ситуацію. З цього моменту у багатьох починається стрес. Виражатися він може по-різному, що визначено реакцією психіки на подразник. Оптимістично налаштовані люди починають активний пошук виходу з ситуації, що склалася. Песимісти, навпаки, впадають у відчай, замикаються в собі. У них відпадає бажання рухатися далі, змінювати звичне життя.
Зміни під час карантину торкнулися багатьох — роботодавців та працівників. Налагодити професійну діяльність в таких умовах непросто. Доводилося йти на радикальні заходи, приймати важкі рішення. Стояти на місці — не вихід, оскільки це призведе до краху.
В умовах, що склалися, впала продуктивність. Проте гірше стали працювати ті, хто не стійкий до стресу. Решта проявили ентузіазм і готовність боротися з труднощами. Повернутися до звичного ритму можна, якщо позбутися емоційної напруги. Кризи в економіці трапляються періодично. На їх подолання йде час, але настає момент, коли можна розслабитися, відчуваючи стабільність.
Причинами виникнення стресової ситуації стало багато факторів. Швидко перебудуватися може не кожен, як і навчитися жити в нових умовах. Офісним працівникам доводилося виконувати професійні обов’язки вдома, а це дуже складно, коли в житловому приміщенні знаходиться багато людей, які займаються своїми справами.
Скласти новий графік роботи і встигати виконувати всі завдання виявилося непросто. Багатьох наздогнала прокрастинація. Ті, хто по житті трудоголік, загрузли в рутині. Недосипання, відсутність розваг і збільшення обсягу домашньої роботи відіграли велику роль і стали для багатьох причиною вигорання.
Розвивайте в собі стійкість до стресових ситуацій. Пам'ятайте, що кожен прожитий день наближає до нового рубежу. З труднощами потрібно боротися, шукати нові способи їх подолання. Один із ключових чинників, який зменшить психологічну напругу, — повноцінний відпочинок. Після виконаних за планом завдань дозвольте собі розслабитися — подивитися серіал або почитати книгу.
Пережити кризу легше, якщо не зациклюватися на подіях, що відбуваються. Стрес — це реакція психіки на кризу, однак якщо навчитися нею керувати, це принесе позитивний результат. Нам всім доведеться жити в нових умовах, шукати приводи для радості, приймати поразки і перемоги.
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.