Компанія шукає спеціаліста на вакантне місце за вакаснією. Багато охочуючих спеціалістів у найближчий час знайти роботу, тому вони відгукуються на запит роботодавців і більшість з них буде запрошена на співбесіду. Молоді спеціалісти відчувають невпевненість та страх перед відвідуванням співбесіди. Особливо їм цікаво, які питання задають на співбесіді роботодавці, бо брак досвіду говорить за себе.
У підготовці до співбесіди роботодавці ретельно готуються до зустрічі та відбирають особливі різнобічні питання, які їх цікавлять і можуть вплинути на їх рішення. jobs.ua, разом з експертами в цьому, підготували для вас найпопулярніші тематичні блоки, за якими роботодавці найчастіше формують свої питання здобувачам.
Питання професійного досвіду - одні з найпоширеніших. Звісно, спеціалісти з довшим досвідом роботи цікавлять компанії більше. Тому вони намагаються вияснити питання де і скільки працював спеціаліст, а також які уміння він отримав за цей час. Існує певна кількість компаній, які не цікавляться досвідом роботи, а тільки знаннями, тоді вони зазначають це у вакансії. Питання щодо досвіду також можуть стосуватися напряму особистим досвідом, якщо щось для них було незрозуміло із резюме спеціаліста.
Питання тестові спроможні проаналізувати ваш професіоналізм. Найчастіше задаються в письмовій формі. Іноді роботодавці просять виконати тестовий етап до співбесіди, щоб не витрачати час. Де-які роботодавці оцінюють тестові питання тількі після співбесіди, відводячи саме їй бильшле уваги.
Питання в цілому по резюме виникають у роботодавця тоді, коли щось було незрозуміло для нього або якісь моменти на його погляд не відповідають істині або потребують в роз’яснені. Щоб уникнути таких проблем, спеціаліст повинен повністю перевірити своє резюме або дати близьким ще раз вичитати його. Це допомагає знайти непромітні помилки.
Психологічні питання задаються роботодавцем з метою перевірити вашу стресовість у важких ситуаціях, а також рішення, які ви спроможні в таких умовах прймати. Сюди можна віднести і каверзні питання, до яких додається роботодавець, коли хоче дізнатися яка ви людина.
Готуйтесь серйозно до співбесіди, враховуючи всі можливі питання работодаваця.
Ідеальних кандидатів не буває. Але є ті, що запам’ятовуються рекрутерам і яких вони згадають через багато років. Як стати таким кандидатом, що сподобається роботодавцю, дізнавався Jobs.ua.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.