Компанія шукає спеціаліста на вакантне місце за вакаснією. Багато охочуючих спеціалістів у найближчий час знайти роботу, тому вони відгукуються на запит роботодавців і більшість з них буде запрошена на співбесіду. Молоді спеціалісти відчувають невпевненість та страх перед відвідуванням співбесіди. Особливо їм цікаво, які питання задають на співбесіді роботодавці, бо брак досвіду говорить за себе.
У підготовці до співбесіди роботодавці ретельно готуються до зустрічі та відбирають особливі різнобічні питання, які їх цікавлять і можуть вплинути на їх рішення. jobs.ua, разом з експертами в цьому, підготували для вас найпопулярніші тематичні блоки, за якими роботодавці найчастіше формують свої питання здобувачам.
Питання професійного досвіду - одні з найпоширеніших. Звісно, спеціалісти з довшим досвідом роботи цікавлять компанії більше. Тому вони намагаються вияснити питання де і скільки працював спеціаліст, а також які уміння він отримав за цей час. Існує певна кількість компаній, які не цікавляться досвідом роботи, а тільки знаннями, тоді вони зазначають це у вакансії. Питання щодо досвіду також можуть стосуватися напряму особистим досвідом, якщо щось для них було незрозуміло із резюме спеціаліста.
Питання тестові спроможні проаналізувати ваш професіоналізм. Найчастіше задаються в письмовій формі. Іноді роботодавці просять виконати тестовий етап до співбесіди, щоб не витрачати час. Де-які роботодавці оцінюють тестові питання тількі після співбесіди, відводячи саме їй бильшле уваги.
Питання в цілому по резюме виникають у роботодавця тоді, коли щось було незрозуміло для нього або якісь моменти на його погляд не відповідають істині або потребують в роз’яснені. Щоб уникнути таких проблем, спеціаліст повинен повністю перевірити своє резюме або дати близьким ще раз вичитати його. Це допомагає знайти непромітні помилки.
Психологічні питання задаються роботодавцем з метою перевірити вашу стресовість у важких ситуаціях, а також рішення, які ви спроможні в таких умовах прймати. Сюди можна віднести і каверзні питання, до яких додається роботодавець, коли хоче дізнатися яка ви людина.
Готуйтесь серйозно до співбесіди, враховуючи всі можливі питання работодаваця.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.