UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Співбесіда без проблем
  5. Які питання задають на співбесіді?

Які питання задають на співбесіді?

9.06.2019 435Автор: Лоліта Платошкіна
Які питання задають на співбесіді?

Які питання задають на співбесіді?

9.06.2019     435Автор: 

Компанія шукає спеціаліста на вакантне місце за вакаснією. Багато охочуючих спеціалістів у найближчий час знайти роботу, тому вони відгукуються на запит роботодавців і більшість з них буде запрошена на співбесіду. Молоді спеціалісти відчувають невпевненість та страх перед відвідуванням співбесіди. Особливо їм цікаво, які питання задають на співбесіді роботодавці, бо брак досвіду говорить за себе.

У підготовці до співбесіди роботодавці ретельно готуються до зустрічі та відбирають особливі різнобічні питання, які їх цікавлять і можуть вплинути на їх рішення. jobs.ua, разом з експертами в цьому, підготували для вас найпопулярніші тематичні блоки, за якими роботодавці найчастіше формують свої питання здобувачам.

Питання роботодавців на співбесіді

Питання професійного досвіду - одні з найпоширеніших. Звісно, спеціалісти з довшим досвідом роботи цікавлять компанії більше. Тому вони намагаються вияснити питання де і скільки працював спеціаліст, а також які уміння він отримав за цей час. Існує певна кількість компаній, які не цікавляться досвідом роботи, а тільки знаннями, тоді вони зазначають це у вакансії. Питання щодо досвіду також можуть стосуватися напряму особистим досвідом, якщо щось для них було незрозуміло із резюме спеціаліста.

Питання тестові спроможні проаналізувати ваш професіоналізм. Найчастіше задаються в письмовій формі. Іноді роботодавці просять виконати тестовий етап до співбесіди, щоб не витрачати час. Де-які роботодавці оцінюють тестові питання тількі після співбесіди, відводячи саме їй бильшле уваги.

Питання в цілому по резюме виникають у роботодавця тоді, коли щось було незрозуміло для нього або якісь моменти на його погляд не відповідають істині або потребують в роз’яснені. Щоб уникнути таких проблем, спеціаліст повинен повністю перевірити своє резюме або дати близьким ще раз вичитати його. Це допомагає знайти непромітні помилки.

Психологічні питання задаються роботодавцем з метою перевірити вашу стресовість у важких ситуаціях, а також рішення, які ви спроможні в таких умовах прймати. Сюди можна віднести і каверзні питання, до яких додається роботодавець, коли хоче дізнатися яка ви людина.

Готуйтесь серйозно до співбесіди, враховуючи всі можливі питання работодаваця.

Читайте також

  • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

    Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

    Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

  • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

    Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

  • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

    Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору