Звичайно, співробітників, яких «не можна замінити», нібито, не існує. Але, цілком можливо стати таким фахівцем, який, при любих обставинах, буде в пріоритеті у будь-якого керівництва. Значить, й «бонуси» за свою певну унікальність, також отримає.
Jobs.ua, впевнений, що навіть, не маючи над професійних знань, заробити таку непогану репутацію цілком можливо.
Наприклад, у колективах та серед керівників, завжди цінують тих, хто не боїться нести відповідальність та знає, коли саме час для ризикових дій. Відповідальні та здатні нести тягар загальної відповідальності – саме цих працівників швидше підвищують на посадах та йдуть їм на зустріч у питаннях оплати труда.
Кришталево чесних людей, а такі ще зустрічаються, також цінують там, де відповідальність надто висока й має такі ж самі ставки. Репутація чесного робітника – найкращий пропуск до стабільного розвитку в обраній компанії.
Не менш популярні й ті співробітники, хто постійно навчається чомусь новому та вміло використовує це на практиці. Розумні експериментатори завжди у фаворі в керівництва та їм, інколи, пробачають навіть суттєві провали.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?