UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. Методи управління персоналом
 5. Які працівники в пріоритеті у керівництва

Які працівники в пріоритеті у керівництва

17.04.2019 228Автор: Олександр Мавлідінов
Які працівники в пріоритеті у керівництва

Які працівники в пріоритеті у керівництва

17.04.2019     228Автор: 

Звичайно, співробітників, яких «не можна замінити», нібито, не існує. Але, цілком можливо стати таким фахівцем, який, при любих обставинах, буде в пріоритеті у будь-якого керівництва. Значить, й «бонуси» за свою певну унікальність, також отримає.

Jobs.ua, впевнений, що навіть, не маючи над професійних знань, заробити таку непогану репутацію цілком можливо.

Наприклад, у колективах та серед керівників, завжди цінують тих, хто не боїться нести відповідальність та знає, коли саме час для ризикових дій. Відповідальні та здатні нести тягар загальної відповідальності – саме цих працівників швидше підвищують на посадах та йдуть їм на зустріч у питаннях оплати труда.

Кришталево чесних людей, а такі ще зустрічаються, також цінують там, де відповідальність надто висока й має такі ж самі ставки. Репутація чесного робітника – найкращий пропуск до стабільного розвитку в обраній компанії.

Не менш популярні й ті співробітники, хто постійно навчається чомусь новому та вміло використовує це на практиці. Розумні експериментатори завжди у фаворі в керівництва та їм, інколи, пробачають навіть суттєві провали.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору