UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Методи управління персоналом
  5. Які працівники в пріоритеті у керівництва

Які працівники в пріоритеті у керівництва

17.04.2019 289Автор: Олександр Мавлідінов
Які працівники в пріоритеті у керівництва

Які працівники в пріоритеті у керівництва

17.04.2019     289Автор: 

Звичайно, співробітників, яких «не можна замінити», нібито, не існує. Але, цілком можливо стати таким фахівцем, який, при любих обставинах, буде в пріоритеті у будь-якого керівництва. Значить, й «бонуси» за свою певну унікальність, також отримає.

Jobs.ua, впевнений, що навіть, не маючи над професійних знань, заробити таку непогану репутацію цілком можливо.

Наприклад, у колективах та серед керівників, завжди цінують тих, хто не боїться нести відповідальність та знає, коли саме час для ризикових дій. Відповідальні та здатні нести тягар загальної відповідальності – саме цих працівників швидше підвищують на посадах та йдуть їм на зустріч у питаннях оплати труда.

Кришталево чесних людей, а такі ще зустрічаються, також цінують там, де відповідальність надто висока й має такі ж самі ставки. Репутація чесного робітника – найкращий пропуск до стабільного розвитку в обраній компанії.

Не менш популярні й ті співробітники, хто постійно навчається чомусь новому та вміло використовує це на практиці. Розумні експериментатори завжди у фаворі в керівництва та їм, інколи, пробачають навіть суттєві провали.

Читайте також

  • Як стартувати в геймдеві?16 липень, 2025

    Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.

  • Як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення?15 липень, 2025

    Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.

  • Hustle culture, або «культура метушні»: коли трудоголізм — це вже занадто?13 липень, 2025

    Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?

  • Опануйте англійську з чатом GPT за 3 місяці12 липень, 2025

    Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.

  • Що продавати багатим людям? 9 липень, 2025

    В статті ділимося порадами, в яких сферах діяльності розвивати справу, щоб зацікавити своїм продуктом чи послугами людей, чиї статки вимірюються мільйонами доларів. Мільйонами як мінімум.


Часто шукають

↑ Вгору