Всі психологи тільки й кажуть про те, що потрібно шукати позитивний настрій до всього з чим людина зіткається в процесі спілкування та життя. Робота займає половину життя людини, тому важливо виховувати позитивний настрій на роботу. Робити це означає перебудувати внутрішньо себе і свої погляди на обставини, які виникають час від часу.
Саме позитивний настрій на роботу грає важливу роль у досягненні результату та цілеспрямованому русі до мети спеціалістом. Багато негативних факторів впливає на становлення саме позитивного відношення до роботи і позитивного настрою на роботу: проблемні робочі ситуації, відношення між роботодавцем та робітником, відношення всередині колективу, недостатність професійних знань чи умінь, незрілість особистості.
Перше і основне правило позитивного настрою на роботу – це пошук плюсів в будь-якій справі чи задачі, яку ви робите. З першу ця фраза звучить досить смішно, бо знайти позитивні сторони у справі, яка не визиває у вас приємних почуттів чи бажання її виконувати досить важко. Щоб це зробити пошукайте в завданні, яке постало перед вами, як мінімум три позитивні сторони. Починаючи від того, що ви закриєте завдання перед роботодавцем, закінчуючи тим, чого навчитеся і що отримаєте за його виконання.
Позитивний настрій в роботі найчастіше можна спостерігати від улюбленої роботи чи хобі, тому якщо це можливо, зробіть із роботи свою улюблену справу. Для цього серйозно відносьтесь до кожного завдання, не дозволяйте собі працювати спустивши рукава.
Якщо хочете позитивно мислити не додавайтесь до порівнянь себе чи якості своєї роботи із іншими, не критикуйте роботу інших. Саме ці дії можуть визвати у вас негативні думки, а в результаті негативні відношення до роботи. Таке ж правило діє і на людей, з якими вам трапляється спілкуватися. Якщо існують люди, які негативно на вас впливають і після спілкування з ними вам психічний стан погіршується, то вам слід звести ваше спілкування до мінімума.
Відносьтесь до всього оптимістично. Вірте в те, що кожне випробування, яке випадає вам принесе вам більше впевненості, сили і професійного росту.
Для створення позитивного настрою на роботу використовуйте спеціальні техніки, які допоможуть вам впоратися з негативом: утрішня зарядка, поживний завтрак, приємна музика, спілкування лише з позитивними людьми, виконання улюбленої роботи, приємний відпочинок у колі близьких.
Розглянемо в статті метод STAR, щоб ваші відповіді на співбесідах набрали структурованого вигляду, були логічними, зрозумілими і переконливими.
Пошукачам не подобається формат групової співбесіди, та ейчари іноді вдаються до нього. Навіщо вони це роблять? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, а ще розглянемо переваги й недоліки групової співбесіди.
Тоді зло мало одне обличчя. Сьогодні — інше, але суть та сама: імперські амбіції, зневага до людського життя.
День памʼяті — це не лише про минуле. Це про вибір, який ми робимо сьогодні: стояти за свободу, за життя, за правду! Слава Україні! Героям Слава!
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.