Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Все про роботу
 4. Особисті якості на роботі

Як розвинути позитивний настрій на роботу

4.03.2019 45Автор: Лолита Платошкина
Як розвинути позитивний настрій на роботу

Як розвинути позитивний настрій на роботу

4.03.2019     45Автор: 

Всі психологи тільки й кажуть про те, що потрібно шукати позитивний настрій до всього з чим людина зіткається в процесі спілкування та життя. Робота займає половину життя людини, тому важливо виховувати позитивний настрій на роботу. Робити це означає перебудувати внутрішньо себе і свої погляди на обставини, які виникають час від часу.

Саме позитивний настрій на роботу грає важливу роль у досягненні результату та цілеспрямованому русі до мети спеціалістом. Багато негативних факторів впливає на становлення саме позитивного відношення до роботи і позитивного настрою на роботу: проблемні робочі ситуації, відношення між роботодавцем та робітником, відношення всередині колективу, недостатність професійних знань чи умінь, незрілість особистості.

Правила позитивного настрою на роботу

Перше і основне правило позитивного настрою на роботу – це пошук плюсів в будь-якій справі чи задачі, яку ви робите. З першу ця фраза звучить досить смішно, бо знайти позитивні сторони у справі, яка не визиває у вас приємних почуттів чи бажання її виконувати досить важко. Щоб це зробити пошукайте в завданні, яке постало перед вами, як мінімум три позитивні сторони. Починаючи від того, що ви закриєте завдання перед роботодавцем, закінчуючи тим, чого навчитеся і що отримаєте за його виконання.

Позитивний настрій в роботі найчастіше можна спостерігати від улюбленої роботи чи хобі, тому якщо це можливо, зробіть із роботи свою улюблену справу. Для цього серйозно відносьтесь до кожного завдання, не дозволяйте собі працювати спустивши рукава.

Якщо хочете позитивно мислити не додавайтесь до порівнянь себе чи якості своєї роботи із іншими, не критикуйте роботу інших. Саме ці дії можуть визвати у вас негативні думки, а в результаті негативні відношення до роботи. Таке ж правило діє і на людей, з якими вам трапляється спілкуватися. Якщо існують люди, які негативно на вас впливають і після спілкування з ними вам психічний стан погіршується, то вам слід звести ваше спілкування до мінімума.

Відносьтесь до всього оптимістично. Вірте в те, що кожне випробування, яке випадає вам принесе вам більше впевненості, сили і професійного росту.

Для створення позитивного настрою на роботу використовуйте спеціальні техніки, які допоможуть вам впоратися з негативом: утрішня зарядка, поживний завтрак, приємна музика, спілкування лише з позитивними людьми, виконання улюбленої роботи, приємний відпочинок у колі близьких.

Читайте також

 • Як гасити емоційне вигорання працівників?24 березень, 2019

  Емоційне вигорання серед працівників виникає все частіше в наш час. Не піддаються емоційному вигоранню ліше стресостійкі робітники, але і у них виникає емоційний занепад. Тому тема емоційного вигорання досить актуальна.

 • Достиг потолка в карьере. Что дальше?24 березень, 2019

  Движение по карьерной лестнице - неотъемлемая часть профессионального роста работника. Каждый специалист желает пройти и подняться на самую вершину карьерной лестницы. Молодые специалисты - счастливые люди, у которых все впереди. Более опытные специалисты, оказавшись на пике своей профессионального роста задают себе вопрос о том, а что дальше. Чаще всего это происходит, когда специалист уже получил опыт на должности и чувствует необходимость в дальнейшем развитии. Для многих специалистов это является настоящим испытанием, ведь он стоит между выбором своего дальнейшего профессионального пути.

 • Общение с начальством19 березень, 2019

  Общение сотрудника с начальством существенно отличается от общения и построения общения с коллегами по работе. Если вы до сих пор придерживаетесь мнения, что общаться с начальством на равных можно, то эта статья как раз предназначена для того, чтобы развеять этот миф, ну и, конечно, дать практические советы о том, как грамотно выстраивать такие отношения.

 • "Гендерна рівність" українських зарплат18 березень, 2019

  Експерти вважають, що загалом, таке важливе питання ще не урегульовано на ринку праці країни.

 • Що враховувати, перед працевлаштуванням17 березень, 2019

  Ніщо так не підіймає самовпевненість спеціаліста, як запрошення на нове місце роботи або пропозиція працевлаштування. Це, звісно, дуже приємна новина, але спеціалісти з питань працевлаштування не рекомендують одразу кидатись на запрошення работодавця, а радять взяти трохи часу на обдумування пропозиції, навіть якщо у вас більше немає запрошень. Цей додатковий час допоможе вам прийняти цілком вірне рішення і зважити всі «за», та «проти».

↑ Вгору