Складно уявити, але здатність створювати креативні ідеї - це не дар, який мають лише обрані, а навичка, якій реально навчитися кожному охочому. Креативне мислення може бути властиве людині будь-якої професії. В широкому розумінні, креативне мислення грає велику роль не лише в створенні нового та творчості, але й в пошуці нестандартних рішень в непростих ситуаціях та обставинах. Ось чому конкурентними спеціалістами вважаються ті, що мають в наявності скіли креативного мислення. Читайте цю статтю на Jobs.ua, щоб краще зрозуміти, які компоненти креативного мислення більше цінуються роботодавцями та як їх розвивати.
Давайте в першу чергу розберемось, що роботодавці вкладають в поняття креативного мислення, адже воно має досить абстрактне незрозуміле для багатьох значення. Основними компонентами креативного мислення можна:
Психологи рекомендують для розвитку креативного мислення користуватися також креативними незвичайними способами. Ось декілька з них.
Генератор маячні
Одна людина розказує історію, а інша говорить раптові слова.Завданням першого швидко зорієнтуватися та включити ці слова у свою історію, при цьому зберегти логічний зміст.
Дебати
Одна людина задає ситуацію та розподіляє ролі. У кожного учасника свої ролі та інтереси. Наприклад, інвестор та автор бізнес проєкту. Головне правило гри - все, що сказане персонажем, стає правдою та опоненту необхідно погодитись і прийняти нові умови і спробувати все ж таки заключити угоду.
Нове закінчення фільму
Спробуйте придумати нові цікаві закінчення улюбленого фільму. Починайте з улюблених і переходьте до тих, що подивитеся останні. В таку гру можна грати навіть самому в транспорті, або з кимось змагаючись.
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.
В цій статті пропонуємо разом з Jobs.ua зануритися в міні дослідження футуристичних професій майбутнього, ще не створених, але в перспективі — цілком осяжних.
Поговоримо разом з Jobs.ua на таку делікатну тему, чи варто соромитися «простих» професій, як-от професія касира.