Від того, як швидко звикнеться спеціаліст на новій роботі, залежить його повноцінна робота та його комфортне самопочуття на робочому місці. Процес адаптації у кожного спеціаліста проходить по-своєму і займає різний проміжок часу. Звісно ж, чим швидше новий робітник проходить цей термін адаптації на новому місці, тим краще. Але давайте розберемося, які фактори, все ж таки, впливають на процес адаптації та як можна прискорити цей процес.
Швидка адаптація спеціаліста на роботі говорить про те, що робітник має високі навички самоорганізації та самоконтролю. На процес адаптації також впливають його комунікаційні вміння, зібраність, уважність. Людям, які схильні до самостійної роботи, важко швидко пристосуватися до роботи в команді та адаптуватися швидко на роботі. Якщо ви впізнали в цьому описі себе, то краще обирайте роботу, враховуючи цей фактор.
Якщо процес адаптації займає у вас не бильше двох тижнів, то ви досить швидко адаптуєтеся та пристосовуєтеся до нового місця роботи. У вас не виникає труднощів налагодити дружні стосунки із колегами та налаштуатися на результат в роботі. Якщо процес адаптації на новій роботі затягується, то не зволікайте, робіть все від вас можливе, щоб якось вплинути на це та прискорити. jobs.ua підібрали для вас практичні поради про те, що терба робити молодому спеціалісту, щоб прискорити процес апдаптації.
Непокладаючи зусиль знайомтесь та спілкуйтесь із колегами по роботі. Знаходьте час і хвилинку, щоб просто спитати, як справи у ваших колег та чим вони зараз займаються по роботі, над чим працюють. Якщо є ті колеги, про яких ви ще нічого не знаєте, зробіть крок першими - поцікавтесь.
Якщо хочете швидко адаптуватися, на початку роботи з’ясуйте у вашого работодавця, що ваін очікує від вас на період випробувального терміну. Це допоможе вам спланувати роботу таким чином, щоб вкластися в терміни та зробити все можливе, щоб виаправдати очікування.
В адаптації на новомук місці роботи вам також допоможе така інформація: як приготувати каву, де взяти канцелярські предмети, як роздрукувати документи на принтері та інші. Тому з’ясуйте ці питанняч у колег впершу чергу.
Не забудьте поцікавитись у колег, хто ваш керівник відділу, хто адміністрація та директор. У майбутньому це вам дуже знадобиться.
Пошукачам не подобається формат групової співбесіди, та ейчари іноді вдаються до нього. Навіщо вони це роблять? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, а ще розглянемо переваги й недоліки групової співбесіди.
Тоді зло мало одне обличчя. Сьогодні — інше, але суть та сама: імперські амбіції, зневага до людського життя.
День памʼяті — це не лише про минуле. Це про вибір, який ми робимо сьогодні: стояти за свободу, за життя, за правду! Слава Україні! Героям Слава!
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.