RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации
 3. Испытательный срок

Публикации "Испытательный срок"

Страница 1 из 4

«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

 • Повертаєтеся до роботи після перерви? Поради, як швидше адаптуватися

  29 декабря 2022 469

  Після тривалої перерви буває складно повернутися до роботи в колишньому, звичному для робочих буднів, режимі. Як швидше адаптуватися до нової роботи, якщо ви деякий час не працювали – в матеріалі від порталу з працевлаштування і пошуку роботи Jobs.ua.

 • Адаптація на новому місці роботи під час війни

  6 октября 2022 397

  Адаптація на новому місці роботи в будь-який час супроводжується труднощами. Ще складніше адаптуватися та пристосовуватися до нового місця роботи у кризових обставинах чи під час війни.

 • Як мотивувати співробітників після випробувального терміну

  16 октября 2021 917

  За випробувальний термін молодий спеціаліст отримує повноцінну картину, в якій компанії працює, чи все йому в ній подобається, чи хоче надалі продовжувати роботу в ній. Звільнення співробітника після випробувального терміну також можлива, якщо процеси роботи компанії не відповідають бажаним й не мотивують його на подальше співробітництво.

 • Як стати своїм на новому робочому місці

  5 сентября 2021 517

  Поради щодо швидкої власної адаптації в новому колективі.

 • Важливі звички, які одразу потрібно розвити на новому місці роботи

  8 апреля 2020 1006

  Завжди виходить так, що погані звички чіпляються до нас самі, а більшість гарних треба прищеплювати до своєї натури

 • Типові помилки, які допускають в перший робочий день

  19 января 2020 1021

  Після вдалого пошуку роботи, коли омріяна посада у вас «у руках», не варто розслаблятися. Перші дні на новому робочому місці дуже важливі. Необхідно проявити свої професійні якості, а також влитися в колектив. Для цього треба не тільки дбати про вдале виконання прямих обов’язків, але й зрозуміти, чого не варто робити.

 • Про що необхідно поговорити з новим робітником в перший день?

  29 декабря 2019 720

  Перший робочий день спеціаліста важливий як для нового робітника, так і для компанії, бо перша зустріч та спілкування формують перші враження. Тому окрім того, що роботодавець повинен підготувати робоче місце, необхідно спланувати діяльність робітника, а також не забути поговорити про важливі моменти співробітництва.

 • Як психологічно налаштуватись на зміну місця роботи?

  25 октября 2019 736

  Якщо ці думки наганяють на вас ще більші страхи, подивіться на те, як з цим можна швидко впоратися

 • Як швидко ви адаптуєтесь на новій роботі?

  5 июня 2019 835

  Від того, як швидко звикнеться спеціаліст на новій роботі, залежить його повноцінна робота та його комфортне самопочуття на робочому місці. Процес адаптації у кожного спеціаліста проходить по-своєму і займає різний проміжок часу. Звісно ж, чим швидше новий робітник проходить цей термін адаптації на новому місці, тим краще. Але давайте розберемося, які фактори, все ж таки, впливають на процес адаптації та як можна прискорити цей процес.

 • Первые рабочие дни в новом коллективе

  24 декабря 2018 748

  Первые рабочие дни в новом коллективе – это и волнительное событие, и ожидаемое специалистом. От того, как его примут в коллективе, зависит дальнейшая его судьба и вовлечение в коллективную жизнь. Именно поэтому так важно новичку проявить себя хорошо в первые дни, когда отношение у коллектива только формируется. Тем не менее, многие специалисты идут на поводу у своих страхов и испытывают огромный стресс в этот важный период.


Ctrl →
1 из 4

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх