UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Випробувальний термін
  5. Як швидко ви адаптуєтесь на новій роботі?

Як швидко ви адаптуєтесь на новій роботі?

5.06.2019 877Автор: Лоліта Платошкіна
Як швидко ви адаптуєтесь на новій роботі?

Як швидко ви адаптуєтесь на новій роботі?

5.06.2019     877Автор: 

Від того, як швидко звикнеться спеціаліст на новій роботі, залежить його повноцінна робота та його комфортне самопочуття на робочому місці. Процес адаптації у кожного спеціаліста проходить по-своєму і займає різний проміжок часу. Звісно ж, чим швидше новий робітник проходить цей термін адаптації на новому місці, тим краще. Але давайте розберемося, які фактори, все ж таки, впливають на процес адаптації та як можна прискорити цей процес.

Швидка адаптація спеціаліста на роботі говорить про те, що робітник має високі навички самоорганізації та самоконтролю. На процес адаптації також впливають його комунікаційні вміння, зібраність, уважність. Людям, які схильні до самостійної роботи, важко швидко пристосуватися до роботи в команді та адаптуватися швидко на роботі. Якщо ви впізнали в цьому описі себе, то краще обирайте роботу, враховуючи цей фактор.

Якщо процес адаптації займає у вас не бильше двох тижнів, то ви досить швидко адаптуєтеся та пристосовуєтеся до нового місця роботи. У вас не виникає труднощів налагодити дружні стосунки із колегами та налаштуатися на результат в роботі. Якщо процес адаптації на новій роботі затягується, то не зволікайте, робіть все від вас можливе, щоб якось вплинути на це та прискорити. jobs.ua підібрали для вас практичні поради про те, що терба робити молодому спеціалісту, щоб прискорити процес апдаптації.

Поради для адаптації спеціаліста на новій роботі

Непокладаючи зусиль знайомтесь та спілкуйтесь із колегами по роботі. Знаходьте час і хвилинку, щоб просто спитати, як справи у ваших колег та чим вони зараз займаються по роботі, над чим працюють. Якщо є ті колеги, про яких ви ще нічого не знаєте, зробіть крок першими - поцікавтесь.

Якщо хочете швидко адаптуватися, на початку роботи з’ясуйте у вашого работодавця, що ваін очікує від вас на період випробувального терміну. Це допоможе вам спланувати роботу таким чином, щоб вкластися в терміни та зробити все можливе, щоб виаправдати очікування.

В адаптації на новомук місці роботи вам також допоможе така інформація: як приготувати каву, де взяти канцелярські предмети, як роздрукувати документи на принтері та інші. Тому з’ясуйте ці питанняч у колег впершу чергу.

Не забудьте поцікавитись у колег, хто ваш керівник відділу, хто адміністрація та директор. У майбутньому це вам дуже знадобиться.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору