Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Все про роботу
 4. Випробувальний термін

Як швидко ви адаптуєтесь на новій роботі?

5.06.2019 55Автор: Лолита Платошкина
Як швидко ви адаптуєтесь на новій роботі?

Як швидко ви адаптуєтесь на новій роботі?

5.06.2019     55Автор: 

Від того, як швидко звикнеться спеціаліст на новій роботі, залежить його повноцінна робота та його комфортне самопочуття на робочому місці. Процес адаптації у кожного спеціаліста проходить по-своєму і займає різний проміжок часу. Звісно ж, чим швидше новий робітник проходить цей термін адаптації на новому місці, тим краще. Але давайте розберемося, які фактори, все ж таки, впливають на процес адаптації та як можна прискорити цей процес.

Швидка адаптація спеціаліста на роботі говорить про те, що робітник має високі навички самоорганізації та самоконтролю. На процес адаптації також впливають його комунікаційні вміння, зібраність, уважність. Людям, які схильні до самостійної роботи, важко швидко пристосуватися до роботи в команді та адаптуватися швидко на роботі. Якщо ви впізнали в цьому описі себе, то краще обирайте роботу, враховуючи цей фактор.

Якщо процес адаптації займає у вас не бильше двох тижнів, то ви досить швидко адаптуєтеся та пристосовуєтеся до нового місця роботи. У вас не виникає труднощів налагодити дружні стосунки із колегами та налаштуатися на результат в роботі. Якщо процес адаптації на новій роботі затягується, то не зволікайте, робіть все від вас можливе, щоб якось вплинути на це та прискорити. jobs.ua підібрали для вас практичні поради про те, що терба робити молодому спеціалісту, щоб прискорити процес апдаптації.

Поради для адаптації спеціаліста на новій роботі

Непокладаючи зусиль знайомтесь та спілкуйтесь із колегами по роботі. Знаходьте час і хвилинку, щоб просто спитати, як справи у ваших колег та чим вони зараз займаються по роботі, над чим працюють. Якщо є ті колеги, про яких ви ще нічого не знаєте, зробіть крок першими - поцікавтесь.

Якщо хочете швидко адаптуватися, на початку роботи з’ясуйте у вашого работодавця, що ваін очікує від вас на період випробувального терміну. Це допоможе вам спланувати роботу таким чином, щоб вкластися в терміни та зробити все можливе, щоб виаправдати очікування.

В адаптації на новомук місці роботи вам також допоможе така інформація: як приготувати каву, де взяти канцелярські предмети, як роздрукувати документи на принтері та інші. Тому з’ясуйте ці питанняч у колег впершу чергу.

Не забудьте поцікавитись у колег, хто ваш керівник відділу, хто адміністрація та директор. У майбутньому це вам дуже знадобиться.

Читайте також

 • Досягли кар’єрного піку. Куди рухатись далі?17 червень, 2019

  Кар’єрний ріст - це невід’ємна частина професійного розвитку будь-якого спеціаліста. Де-хто з них проходить досить короткий шлях, а де-кому выпадає пройти довгий та досить нелегкий і заслужити своє місце в компанії та на кар’єрному шляху. Але у кожного кар’єрного росту на певній вакансії є свій пік з різних на то причин. Якщо ви досягли свого кар’єрного піку на посаді в компанії і не знаєте куди рухатись далі, ця стаття саме для вас.

 • Як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця12 червень, 2019

  Наявність рекомендаційного листа завжди додавав здобувачу впевненості, а работодавцю довіри саме цьому кандидату. Одна з особливостей рекомендаційного листа - надання його колишнім роботодавцем найкращим спеціалістам задля затвердження їх професійного досвіду та умінь. Як ви вже зрозуміли, видається такий лист тільки працьовитим, але мріє про нього кожний працевник. Сьогоднішня наша стаття присвячена тому, як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця для подальшого працевлаштування.

 • В Україні збільшуються пенсійні виплати11 червень, 2019

  З першого липня поточного року в Україні зростають пенсійні виплати

 • П’ять причин полюбити планування роботи10 червень, 2019

  Молоді спеціалісти часто жаліються, що найбільш проблемним завдань для них є планування роботи. Як відомо, роботодавці вимагають планування роботи на певний відрізок часу, найчастіше це рік або пів року. Вміння планувати - одне з вайжливіших умінь для кожного спеціаліста. Чому? Давайте розбиратися разом з jobs.ua.

 • Які питання задають на співбесіді? 9 червень, 2019

  Компанія шукає спеціаліста на вакантне місце за вакаснією. Багато охочуючих спеціалістів у найближчий час знайти роботу, тому вони відгукуються на запит роботодавців і більшість з них буде запрошена на співбесіду. Молоді спеціалісти відчувають невпевненість та страх перед відвідуванням співбесіди. Особливо їм цікаво, які питання задають на співбесіді роботодавці, бо брак досвіду говорить за себе.

↑ Вгору