Особливе місце на співробітництві займають незамінні робітники. Незамінні співробітнки можуть все, і що найголовніше, завжди готові до співпраці і допомоги. Всім відомо, що такі робітники мають особливі привілегії в компанії. Наприклад, додаткові вихідні, через переробітку часу на роботі, закріплення робочого місця, навіть якщо в компанії відбувається скорочення штату. Тому позиція незамінного співробітника дуже необхідна, хоча досить важка.
Якщо ви так само хотіли би спробувати сати незмаінним робітником і отримати певні привілегії, вам слід навчитися багато чому. Готові спробувати?
Отже перше й основне правило, як вже ви могли здогадатися - ніколи не відмовляйте керівництву, якщо воно дає вам додаткові чи особливі завдання. По-перше, керівництво зовсім не полюбляє, якщо хтось з працевників оспорює виконання завдань. По-друге, воно може більше ніколи не запропонувати додаткові завдання, закріпивши в пам’яті, що ви не готові виконувати нові задачі.
Якщо хочете бути незамінними - погоджуйтесь із змінами, які пропонує керівництво в виконанні завдань, чи ситуативні обставини. Навпаки, приймайте з радістю ці зміни, підтримуйте нові цікаві ідеї, приймайте участь в їх реалізації.
Будьте помітними, якщо хочете стати незамінним робітником. Якщо вас буде знати обмаль людей в компанії, як ви плануєте бути незамінним? Звикайте до того, що ви будете публічною людиною, до якої будуть звертатися про допомогу досить різні люди, можливо, навіть, такі, які вам невідомі. Але з часом незнайомі стануть знайомими і легко впізнаними.
Станьте пріємною людиною у спілкуванні. Якщо перед вами стоять завдання пов’язані із вирішенням певних прроблем та труднощів, вам необхідно навчитися швидко їх вирішувати та бути легким у спілкуванні. Навчіться ставити вирішення завдань пріорітенеє, та вчіться швидко і легко реагувати та рішати їх.
Саме ці поради допоможуть вам стати незамінним співробітником в будь-якій компанії.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.