Особливе місце на співробітництві займають незамінні робітники. Незамінні співробітнки можуть все, і що найголовніше, завжди готові до співпраці і допомоги. Всім відомо, що такі робітники мають особливі привілегії в компанії. Наприклад, додаткові вихідні, через переробітку часу на роботі, закріплення робочого місця, навіть якщо в компанії відбувається скорочення штату. Тому позиція незамінного співробітника дуже необхідна, хоча досить важка.
Якщо ви так само хотіли би спробувати сати незмаінним робітником і отримати певні привілегії, вам слід навчитися багато чому. Готові спробувати?
Отже перше й основне правило, як вже ви могли здогадатися - ніколи не відмовляйте керівництву, якщо воно дає вам додаткові чи особливі завдання. По-перше, керівництво зовсім не полюбляє, якщо хтось з працевників оспорює виконання завдань. По-друге, воно може більше ніколи не запропонувати додаткові завдання, закріпивши в пам’яті, що ви не готові виконувати нові задачі.
Якщо хочете бути незамінними - погоджуйтесь із змінами, які пропонує керівництво в виконанні завдань, чи ситуативні обставини. Навпаки, приймайте з радістю ці зміни, підтримуйте нові цікаві ідеї, приймайте участь в їх реалізації.
Будьте помітними, якщо хочете стати незамінним робітником. Якщо вас буде знати обмаль людей в компанії, як ви плануєте бути незамінним? Звикайте до того, що ви будете публічною людиною, до якої будуть звертатися про допомогу досить різні люди, можливо, навіть, такі, які вам невідомі. Але з часом незнайомі стануть знайомими і легко впізнаними.
Станьте пріємною людиною у спілкуванні. Якщо перед вами стоять завдання пов’язані із вирішенням певних прроблем та труднощів, вам необхідно навчитися швидко їх вирішувати та бути легким у спілкуванні. Навчіться ставити вирішення завдань пріорітенеє, та вчіться швидко і легко реагувати та рішати їх.
Саме ці поради допоможуть вам стати незамінним співробітником в будь-якій компанії.
Отримання привабливого оферу супроводжується ентузіазмом і бажанням чимшвидше приступити до нових робочих обов’язків. Але як зробити перехід на нову роботу успішнішим? У цій статті поділимося корисними порадами, як вдало перейти на нову роботу.
В статті пропонуємо дізнатися, як бути з відпусткою у воєнний час?
Більшість користувачів LinkedIn лінуються докладно заповнювати свої профілі. А на практиці маємо, що сторінки професіоналів у LinkedIn мало що говорять про свого власника. Якщо приділити заповненню профілю трохи часу, він працюватиме на вас і принесе результат у майбутньому.
Працювати з дому чи кав’ярні – це прекрасно, але офіс компанії теж має низку переваг. Пропонуємо з’ясувати, що не так з роботою на хоум-офісі.
Наша сьогоднішня стаття допоможе вам визначити табу, чого не повинно бути в резюме. Обов’язково скористайтесь порадами при складанні власного.