UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Особисті якості на роботі
  5. Як стати незамінним співробітником

Як стати незамінним співробітником

31.03.2019 332Автор: Лоліта Платошкіна
Як стати незамінним співробітником

Як стати незамінним співробітником

31.03.2019     332Автор: 

Особливе місце на співробітництві займають незамінні робітники. Незамінні співробітнки можуть все, і що найголовніше, завжди готові до співпраці і допомоги. Всім відомо, що такі робітники мають особливі привілегії в компанії. Наприклад, додаткові вихідні, через переробітку часу на роботі, закріплення робочого місця, навіть якщо в компанії відбувається скорочення штату. Тому позиція незамінного співробітника дуже необхідна, хоча досить важка.

Якщо ви так само хотіли би спробувати сати незмаінним робітником і отримати певні привілегії, вам слід навчитися багато чому. Готові спробувати?

Поради, як стати незамінним співробітником

Отже перше й основне правило, як вже ви могли здогадатися - ніколи не відмовляйте керівництву, якщо воно дає вам додаткові чи особливі завдання. По-перше, керівництво зовсім не полюбляє, якщо хтось з працевників оспорює виконання завдань. По-друге, воно може більше ніколи не запропонувати додаткові завдання, закріпивши в пам’яті, що ви не готові виконувати нові задачі.

Якщо хочете бути незамінними - погоджуйтесь із змінами, які пропонує керівництво в виконанні завдань, чи ситуативні обставини. Навпаки, приймайте з радістю ці зміни, підтримуйте нові цікаві ідеї, приймайте участь в їх реалізації.

Будьте помітними, якщо хочете стати незамінним робітником. Якщо вас буде знати обмаль людей в компанії, як ви плануєте бути незамінним? Звикайте до того, що ви будете публічною людиною, до якої будуть звертатися про допомогу досить різні люди, можливо, навіть, такі, які вам невідомі. Але з часом незнайомі стануть знайомими і легко впізнаними.

Станьте пріємною людиною у спілкуванні. Якщо перед вами стоять завдання пов’язані із вирішенням певних прроблем та труднощів, вам необхідно навчитися швидко їх вирішувати та бути легким у спілкуванні. Навчіться ставити вирішення завдань пріорітенеє, та вчіться швидко і легко реагувати та рішати їх.

Саме ці поради допоможуть вам стати незамінним співробітником в будь-якій компанії.

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?


Часто шукають

↑ Вгору