UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Особисті якості на роботі
  5. Як стати незамінним співробітником

Як стати незамінним співробітником

31.03.2019 284Автор: Лоліта Платошкіна
Як стати незамінним співробітником

Як стати незамінним співробітником

31.03.2019     284Автор: 

Особливе місце на співробітництві займають незамінні робітники. Незамінні співробітнки можуть все, і що найголовніше, завжди готові до співпраці і допомоги. Всім відомо, що такі робітники мають особливі привілегії в компанії. Наприклад, додаткові вихідні, через переробітку часу на роботі, закріплення робочого місця, навіть якщо в компанії відбувається скорочення штату. Тому позиція незамінного співробітника дуже необхідна, хоча досить важка.

Якщо ви так само хотіли би спробувати сати незмаінним робітником і отримати певні привілегії, вам слід навчитися багато чому. Готові спробувати?

Поради, як стати незамінним співробітником

Отже перше й основне правило, як вже ви могли здогадатися - ніколи не відмовляйте керівництву, якщо воно дає вам додаткові чи особливі завдання. По-перше, керівництво зовсім не полюбляє, якщо хтось з працевників оспорює виконання завдань. По-друге, воно може більше ніколи не запропонувати додаткові завдання, закріпивши в пам’яті, що ви не готові виконувати нові задачі.

Якщо хочете бути незамінними - погоджуйтесь із змінами, які пропонує керівництво в виконанні завдань, чи ситуативні обставини. Навпаки, приймайте з радістю ці зміни, підтримуйте нові цікаві ідеї, приймайте участь в їх реалізації.

Будьте помітними, якщо хочете стати незамінним робітником. Якщо вас буде знати обмаль людей в компанії, як ви плануєте бути незамінним? Звикайте до того, що ви будете публічною людиною, до якої будуть звертатися про допомогу досить різні люди, можливо, навіть, такі, які вам невідомі. Але з часом незнайомі стануть знайомими і легко впізнаними.

Станьте пріємною людиною у спілкуванні. Якщо перед вами стоять завдання пов’язані із вирішенням певних прроблем та труднощів, вам необхідно навчитися швидко їх вирішувати та бути легким у спілкуванні. Навчіться ставити вирішення завдань пріорітенеє, та вчіться швидко і легко реагувати та рішати їх.

Саме ці поради допоможуть вам стати незамінним співробітником в будь-якій компанії.

Читайте також


Часто шукають

↑ Вгору