RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Это важно знать каждому
  5. Які варіанти саморозвитку вам більше до вподоби?

Які варіанти саморозвитку вам більше до вподоби?

2.11.2022 715
Які варіанти саморозвитку вам більше до вподоби?

Які варіанти саморозвитку вам більше до вподоби?

2.11.2022     715

Саморозвиток не варто припиняти навіть в найскладніші часи. По-перше, потім собі подякуєте за те, що не втратили здатності до пізнання світу і самого себе (а це немало важить в часи війни). По-друге, займаючись саморозвитком, ми відволікаємося від тривожних думок, а наш розум зайнятий чимось корисним. То які варіанти саморозвитку вам більше до вподоби?

Щоб краще розібратися в цьому питанні, портал з працевлаштування Jobs.ua підібрав для вас найефективніші варіанти саморозвитку, а наприкінці статті згадаємо також про золоте правило особистісного зростання.

Книги, звичайно ж

Від давньогрецьких мислителів до сучасних нон-фікшн бестселерів – вибирайте, що душі завгодно. Штудіюйте праці античних ораторів, щоб навчитися грамотно викладати свої думки; читайте розвідки відомих вчених, підприємців та науковців, щоб бути в курсі останніх тенденцій 21-го століття. В усіх цих книгах ви знайдете відповіді на багато питань, які хвилюють вас і людство в цілому. Крім того, купуючи нові книги – в електронному чи паперовому форматі, без різниці – ви підтримуєте одну з найвразливіших галузей України, тобто книговидання.

Платні курси vs. самонавчання

Безумовно, на просторах інтернету ви відшукаєте всю необхідну інформацію з будь-якої галузі людської діяльності. Але самонавчання має один суттєвий мінус: потрібно мати високу мотивацію, та ще й зберігати її впродовж тривалого часу. Звісно, цей варіант підійде не всім людям. Який вихід? Платні курси, звісно. Виклавши кругленьку суму за навчання, ви отримуватимете якісний фідбек від менторів, а думки про витрачені на навчання кошти теж мотивуватимуть не закинути все на пів дорозі. Ідеальний варіант – поєднати самонавчання з платними курсами, і якщо у вас є така можливість, хапайтеся за неї обома руками.

Менторство і коучинг

Можна по-різному ставитися до менторів та коучів, але чому люди йдуть до них за порадами та настановою? Хіба не тому, що опинилися в глухому куті, і потрібен кваліфікований погляд зі сторони? Найбільша проблема, яка стосується вибору ментора або коуча – це натрапити на дійсно кваліфікованого спеціаліста. Трапляється так, що люди приходять до менторів вже тоді, коли згаяли багато часу на безплідні пошуки. Але краще пізно, ніж ніколи.

Альтернативні варіанти

Сюди можемо віднести авторитетних блогерів, кейси успішних компаній, окремі автори з власними телеграм-каналами. Тобто всі ті люди, які можуть чітко і грамотно подати інформацію, структурувати її, розкласти по поличках і без зайвої «води». В будь-якому випадку, хто шукає, той знайде, чи не так?

Золоте правило саморозвитку

Це чудове правило можна сформулювати так: «Кожного дня дізнаватися щось нове». Маємо на увазі дійсно корисну для вас інформацію, а не новини, плітки чи який новий серіал з’явився на Нетфліксі. І якщо ви кожного дня перед сном зможете сказати собі «Я дізнався багато нового сьогодні» – цей день, звичайно ж, ви не прожили даремно.

Чого вам і бажаємо.

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх