RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Это важно знать каждому
  5. Які варіанти саморозвитку вам більше до вподоби?

Які варіанти саморозвитку вам більше до вподоби?

2.11.2022 735
Які варіанти саморозвитку вам більше до вподоби?

Які варіанти саморозвитку вам більше до вподоби?

2.11.2022     735

Саморозвиток не варто припиняти навіть в найскладніші часи. По-перше, потім собі подякуєте за те, що не втратили здатності до пізнання світу і самого себе (а це немало важить в часи війни). По-друге, займаючись саморозвитком, ми відволікаємося від тривожних думок, а наш розум зайнятий чимось корисним. То які варіанти саморозвитку вам більше до вподоби?

Щоб краще розібратися в цьому питанні, портал з працевлаштування Jobs.ua підібрав для вас найефективніші варіанти саморозвитку, а наприкінці статті згадаємо також про золоте правило особистісного зростання.

Книги, звичайно ж

Від давньогрецьких мислителів до сучасних нон-фікшн бестселерів – вибирайте, що душі завгодно. Штудіюйте праці античних ораторів, щоб навчитися грамотно викладати свої думки; читайте розвідки відомих вчених, підприємців та науковців, щоб бути в курсі останніх тенденцій 21-го століття. В усіх цих книгах ви знайдете відповіді на багато питань, які хвилюють вас і людство в цілому. Крім того, купуючи нові книги – в електронному чи паперовому форматі, без різниці – ви підтримуєте одну з найвразливіших галузей України, тобто книговидання.

Платні курси vs. самонавчання

Безумовно, на просторах інтернету ви відшукаєте всю необхідну інформацію з будь-якої галузі людської діяльності. Але самонавчання має один суттєвий мінус: потрібно мати високу мотивацію, та ще й зберігати її впродовж тривалого часу. Звісно, цей варіант підійде не всім людям. Який вихід? Платні курси, звісно. Виклавши кругленьку суму за навчання, ви отримуватимете якісний фідбек від менторів, а думки про витрачені на навчання кошти теж мотивуватимуть не закинути все на пів дорозі. Ідеальний варіант – поєднати самонавчання з платними курсами, і якщо у вас є така можливість, хапайтеся за неї обома руками.

Менторство і коучинг

Можна по-різному ставитися до менторів та коучів, але чому люди йдуть до них за порадами та настановою? Хіба не тому, що опинилися в глухому куті, і потрібен кваліфікований погляд зі сторони? Найбільша проблема, яка стосується вибору ментора або коуча – це натрапити на дійсно кваліфікованого спеціаліста. Трапляється так, що люди приходять до менторів вже тоді, коли згаяли багато часу на безплідні пошуки. Але краще пізно, ніж ніколи.

Альтернативні варіанти

Сюди можемо віднести авторитетних блогерів, кейси успішних компаній, окремі автори з власними телеграм-каналами. Тобто всі ті люди, які можуть чітко і грамотно подати інформацію, структурувати її, розкласти по поличках і без зайвої «води». В будь-якому випадку, хто шукає, той знайде, чи не так?

Золоте правило саморозвитку

Це чудове правило можна сформулювати так: «Кожного дня дізнаватися щось нове». Маємо на увазі дійсно корисну для вас інформацію, а не новини, плітки чи який новий серіал з’явився на Нетфліксі. І якщо ви кожного дня перед сном зможете сказати собі «Я дізнався багато нового сьогодні» – цей день, звичайно ж, ви не прожили даремно.

Чого вам і бажаємо.

Читайте также

  • Вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!23 Декабрь, 2024

    Дорогі партнери, колеги, друзі!

    Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!


  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua23 Декабрь, 2024

    Шановні клієнти!
    Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.


↑ Наверх