RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Собеседование без проблем
  5. Як відповісти на питання: "Чи розглядаєте ви ще пропозиції про роботу"?

Як відповісти на питання: "Чи розглядаєте ви ще пропозиції про роботу"?

11.12.2018 6086Автор: Лоліта Платошкіна
Як відповісти на питання: "Чи розглядаєте ви ще пропозиції про роботу"?

Як відповісти на питання: "Чи розглядаєте ви ще пропозиції про роботу"?

11.12.2018     6086Автор: 

До будь-якого питання роботодавця на співбесіді претендент прислухається і перш ніж відповідати подумає двічі. Це не просто так. Работодавець перевіряє спеціаліста на міцність, хоче знати про його професійні та особисті якості. І так кожен работодавець, бо підбирає спеціаліста особисто під компанію. Тому не диво, що здобувачі частіше за все відвідають декілька співбесід на день, щоб порівняти і вибрати найбільш відповідну компанію.

Доволі частим запитання HR-ів чи роботодавців є: «Чи розглядаєте ви пропозиції про співпрацю інших роботодавців зараз»? Таке питання вводить спеціалістів в ступор, бо вони не знають, як відреагує на це роботодавець. Здобувачам дуже цікаво до чого веде це питання, з якою метою роботодавці його задають та, як на них правильно відповідати.

Дуже часто роботодавці залишають питання про додаткові пропозиції про співпрацю на кінець співбесіди, чим хочуть для себе прояснити ваші наміри на роботу. Задаючи таке питання, в першу чергу, роботодавець хоче дізнатися скільки часу має саме він на підтвердження чи скасування вашої кандидатури, чи має він так само час на розгляд інших здобувачів. По-друге, роботодавець може таким чином перевірити вашу затребуваність на ринку співпраці. Якщо ваше резюме зазначає, що ви шукаєте роботу більше трьох місяців і досі ще не визначилися, то це наводить роботодавця на роздуми. По-третє, завдяки такому питанню роботодавець може дізнатися чим ще може вмотивувати вас працювати в цій компанії, якщо буде знати, що попит на вас великий.

Як правильно відповідати на пропозицію про співпрацю

З відповіддю на пропозицію роботодавця про співпрацю треба бути уважним. Не треба відповідати, що ви маєте багато пропозицій, над якими ще будете думати, не треба казати, що пропозиція роботодавця єдина. Обидва варіанти є крайнощами і краще за все обрати якусь більш нейтральну відповідь. Наприклад, можете відповісти, що маєте декілька пропозицій, але вас зацікавила ця пропозиція роботодавця, що ви готові відкласти прийняття рішення по іншій пропозиції. Така відповідь дасть роботодавцю зрозуміти, що вас зацікавила вакансія. Якщо ви ще працюєте, але розпочали шукати нову роботу, то можете сказати, що саме через те, що не хотіли афішувати активні пошуки роботи пропозицій не багато. Ще один варіант відповіді, що ви лише розпочали пошуки роботи і це ваша перша співбесіда, але тоді уважно слідкуйте за оновленням статусу вашого резюме на рекрутінгових площадках.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх