Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Співбесіда без проблем

Як відповісти на питання: "Чи розглядаєте ви ще пропозиції про роботу"?

11.12.2018 145Автор: Лолита Платошкина
Як відповісти на питання: "Чи розглядаєте ви ще пропозиції про роботу"?

Як відповісти на питання: "Чи розглядаєте ви ще пропозиції про роботу"?

11.12.2018     145Автор: 

До будь-якого питання роботодавця на співбесіді претендент прислухається і перш ніж відповідати подумає двічі. Це не просто так. Работодавець перевіряє спеціаліста на міцність, хоче знати про його професійні та особисті якості. І так кожен работодавець, бо підбирає спеціаліста особисто під компанію. Тому не диво, що здобувачі частіше за все відвідають декілька співбесід на день, щоб порівняти і вибрати найбільш відповідну компанію.

Доволі частим запитання HR-ів чи роботодавців є: «Чи розглядаєте ви пропозиції про співпрацю інших роботодавців зараз»? Таке питання вводить спеціалістів в ступор, бо вони не знають, як відреагує на це роботодавець. Здобувачам дуже цікаво до чого веде це питання, з якою метою роботодавці його задають та, як на них правильно відповідати.

Дуже часто роботодавці залишають питання про додаткові пропозиції про співпрацю на кінець співбесіди, чим хочуть для себе прояснити ваші наміри на роботу. Задаючи таке питання, в першу чергу, роботодавець хоче дізнатися скільки часу має саме він на підтвердження чи скасування вашої кандидатури, чи має він так само час на розгляд інших здобувачів. По-друге, роботодавець може таким чином перевірити вашу затребуваність на ринку співпраці. Якщо ваше резюме зазначає, що ви шукаєте роботу більше трьох місяців і досі ще не визначилися, то це наводить роботодавця на роздуми. По-третє, завдяки такому питанню роботодавець може дізнатися чим ще може вмотивувати вас працювати в цій компанії, якщо буде знати, що попит на вас великий.

Як правильно відповідати на пропозицію про співпрацю

З відповіддю на пропозицію роботодавця про співпрацю треба бути уважним. Не треба відповідати, що ви маєте багато пропозицій, над якими ще будете думати, не треба казати, що пропозиція роботодавця єдина. Обидва варіанти є крайнощами і краще за все обрати якусь більш нейтральну відповідь. Наприклад, можете відповісти, що маєте декілька пропозицій, але вас зацікавила ця пропозиція роботодавця, що ви готові відкласти прийняття рішення по іншій пропозиції. Така відповідь дасть роботодавцю зрозуміти, що вас зацікавила вакансія. Якщо ви ще працюєте, але розпочали шукати нову роботу, то можете сказати, що саме через те, що не хотіли афішувати активні пошуки роботи пропозицій не багато. Ще один варіант відповіді, що ви лише розпочали пошуки роботи і це ваша перша співбесіда, але тоді уважно слідкуйте за оновленням статусу вашого резюме на рекрутінгових площадках.

Читайте також

 • "Исследователь берегов" для круизной компании20 лютий, 2019

  Необходимо будет регулярно освещать события на страницах личного Instagram аккаунта, выкладывая фото и видео материалы и публикуя интересную историю.

 • Как не убить мотивацию у персонала19 лютий, 2019

  Мотивация персонала играет важную роль в побуждении рабочего персонала работать лучше и быстрее. Как для команды в целом, так и для каждого сотрудника в отдельности необходимо найти подход и способы мотивации, так как у всех специалистов свои индивидуальные ценности. К сожалению, не все руководители знают, как и чем мотивировать рабочий персонал. А многие вместо того, чтобы настроить, убивают мотивацию на корню. Сегодня мы попробуем разобрать, как не убить мотивацию рабочего персонала и взбодрить сотрудников.

 • Эффективный отдых17 лютий, 2019

  Многие специалисты твердо стоят на убеждении, что хороший отдых нужен для того, чтобы хорошо работать. Любые другие движущие факторы приводят к чувству вины за бесполезность такого время проведения. Психологи советуют обратить внимание всех трудоголиков на том, что отдых – самодостаточная ценность, которая должна быть использована специалистом для личного удовольствия.

 • Работа инженером в Украине15 лютий, 2019

  Работа инженером в Украине, также способна предложить достойный заработок и тем, кто имеет высокую квалификацию и даже новичкам.

 • Вакансии слесаря в Украине: региональная «схожесть» зарплатных ожиданий14 лютий, 2019

  Больше зарабатывают те, у кого работа находится на крупных предприятиях, например, в области судостроения или предприятиях военного назначения

↑ Вгору