UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Співбесіда без проблем
 5. Як відповісти на питання: "Чи розглядаєте ви ще пропозиції про роботу"?

Як відповісти на питання: "Чи розглядаєте ви ще пропозиції про роботу"?

11.12.2018 5425Автор: Лоліта Платошкіна
Як відповісти на питання: "Чи розглядаєте ви ще пропозиції про роботу"?

Як відповісти на питання: "Чи розглядаєте ви ще пропозиції про роботу"?

11.12.2018     5425Автор: 

До будь-якого питання роботодавця на співбесіді претендент прислухається і перш ніж відповідати подумає двічі. Це не просто так. Работодавець перевіряє спеціаліста на міцність, хоче знати про його професійні та особисті якості. І так кожен работодавець, бо підбирає спеціаліста особисто під компанію. Тому не диво, що здобувачі частіше за все відвідають декілька співбесід на день, щоб порівняти і вибрати найбільш відповідну компанію.

Доволі частим запитання HR-ів чи роботодавців є: «Чи розглядаєте ви пропозиції про співпрацю інших роботодавців зараз»? Таке питання вводить спеціалістів в ступор, бо вони не знають, як відреагує на це роботодавець. Здобувачам дуже цікаво до чого веде це питання, з якою метою роботодавці його задають та, як на них правильно відповідати.

Дуже часто роботодавці залишають питання про додаткові пропозиції про співпрацю на кінець співбесіди, чим хочуть для себе прояснити ваші наміри на роботу. Задаючи таке питання, в першу чергу, роботодавець хоче дізнатися скільки часу має саме він на підтвердження чи скасування вашої кандидатури, чи має він так само час на розгляд інших здобувачів. По-друге, роботодавець може таким чином перевірити вашу затребуваність на ринку співпраці. Якщо ваше резюме зазначає, що ви шукаєте роботу більше трьох місяців і досі ще не визначилися, то це наводить роботодавця на роздуми. По-третє, завдяки такому питанню роботодавець може дізнатися чим ще може вмотивувати вас працювати в цій компанії, якщо буде знати, що попит на вас великий.

Як правильно відповідати на пропозицію про співпрацю

З відповіддю на пропозицію роботодавця про співпрацю треба бути уважним. Не треба відповідати, що ви маєте багато пропозицій, над якими ще будете думати, не треба казати, що пропозиція роботодавця єдина. Обидва варіанти є крайнощами і краще за все обрати якусь більш нейтральну відповідь. Наприклад, можете відповісти, що маєте декілька пропозицій, але вас зацікавила ця пропозиція роботодавця, що ви готові відкласти прийняття рішення по іншій пропозиції. Така відповідь дасть роботодавцю зрозуміти, що вас зацікавила вакансія. Якщо ви ще працюєте, але розпочали шукати нову роботу, то можете сказати, що саме через те, що не хотіли афішувати активні пошуки роботи пропозицій не багато. Ще один варіант відповіді, що ви лише розпочали пошуки роботи і це ваша перша співбесіда, але тоді уважно слідкуйте за оновленням статусу вашого резюме на рекрутінгових площадках.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору