Завтра Муниципальной больничной кассе (МБК) исполнится год. Напомним, суть ее в том, что любой человек, платя в месяц 30 гривен, может рассчитывать на компенсацию расходов на лечение в случае чего. Но касса не популярна. Сейчас ее членами числятся 16,5 тысячи человек, но 85% из них — медработники, которых «вступало» в МБК начальство коллективно. Об этом нам сказал директор МБК Владимир Долот. По его словам, за счет касс полечилось 340 пациентов за год, в среднем за каждого заплатили по 1300 грн, но был случай, когда лечение больного стоило МБК 6,5 тыс. грн.
«Это наш коллега, который лежал в реанимации, у него был сепсис», — говорит Долот. Одним из плюсов Владимир Жижин, вступивший в МБК одним из первых, считает уверенность в завтрашнем дне: «Покупать препараты в случае чего выходит дороже». А минусом Ольга Антонович считает то, что касса не полностью покрывает стоимость лечения: «Маме нужно было поменять сустав, который стоит 30 тыс. грн, а оплатили нам лишь лекарства».
Ідеальних кандидатів не буває. Але є ті, що запам’ятовуються рекрутерам і яких вони згадають через багато років. Як стати таким кандидатом, що сподобається роботодавцю, дізнавався Jobs.ua.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.