Завтра Муниципальной больничной кассе (МБК) исполнится год. Напомним, суть ее в том, что любой человек, платя в месяц 30 гривен, может рассчитывать на компенсацию расходов на лечение в случае чего. Но касса не популярна. Сейчас ее членами числятся 16,5 тысячи человек, но 85% из них — медработники, которых «вступало» в МБК начальство коллективно. Об этом нам сказал директор МБК Владимир Долот. По его словам, за счет касс полечилось 340 пациентов за год, в среднем за каждого заплатили по 1300 грн, но был случай, когда лечение больного стоило МБК 6,5 тыс. грн.
«Это наш коллега, который лежал в реанимации, у него был сепсис», — говорит Долот. Одним из плюсов Владимир Жижин, вступивший в МБК одним из первых, считает уверенность в завтрашнем дне: «Покупать препараты в случае чего выходит дороже». А минусом Ольга Антонович считает то, что касса не полностью покрывает стоимость лечения: «Маме нужно было поменять сустав, который стоит 30 тыс. грн, а оплатили нам лишь лекарства».
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.