RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Ваше здоровье
  5. Здорові звички після пробудження: налаштовуємось на продуктивний день

Здорові звички після пробудження: налаштовуємось на продуктивний день

2.03.2021 410
Здорові звички після пробудження: налаштовуємось на продуктивний день

Здорові звички після пробудження: налаштовуємось на продуктивний день

2.03.2021     410

Трапляється, що день не задається з самого ранку. Але цю негативну тенденцію можна викорінити за допомогою правильних ранкових звичок. Як налаштувати продуктивний робочий день, розпочинаючи ранок з корисних звичок? Давайте розглянемо разом з Jobs.ua.

Магія ранку

Ранок – це найкраща пора, щоб присвятити час своєму самопочуттю та розвитку. Запитайте себе, як ви хочете проводити початок свого дня – щоразу примушувати себе прощатися з теплим ліжком чи бадьоро підводитися і налаштовуватися на продуктивний день? Напевно, другий варіант приваблює більше.

Ранок чудовий тим, що мозок ще не забитий щоденними справами, тому думається вільно і легко. Звичайно, за умови, якщо ви добре висипаєтеся. Якщо засинати біля півночі, ви з легкістю прокинетеся о 7-й ранку. А 7-8 годин достатньо для повноцінного сну, і вранці ви не будете почуватися розбитим та втомленим.

Півгодини вранці присвятіть корисним звичкам

Отже, ви прокинулися о 7-й ранку. Одразу після пробудження вмийтеся холодною водою і випийте натщесерце стакан води з лимонним соком. Лимонний сік на голодний шлунок стимулює роботу шлунково-кишкового тракту, і поки ви чиститимете зуби та готуватимете їжу, сік лимону вкупі з водою зробить свою корисну справу.

Почистивши зуби, заправте ліжко. Це особливо важливо, якщо ви працюєте віддалено: так ви говорите своєму мозку, що відпочинок завершився і починається новий продуктивний день.

Що робити далі? Дозвольте собі розкіш помедитувати п’ять хвилин, якщо це можливо. Просто заплющіть очі і зосередьтеся на диханні: повільно вдихайте через ніс і видихайте через рот. Навіщо медитувати з самого ранку? Це дозволить заспокоїти думки перед початком продуктивного дня.

Наступний етап – зарядка. Виділіть п’ять-десять хвилин для фізичної активності – це корисно всім без винятку, а не лише людям, які більшість робочого дня проведуть за комп’ютером. Ввімкніть під час зарядки енергійну музику чи улюблений підкаст.

Корисний сніданок – ще одна здорова звичка після пробудження

Мало хто любить вівсяну кашу зранку, але її можна приправити фруктами, ізюмом чи халвою. Чудово підійде варення і навіть домашній сир. Пробували вівсянку із сиром? Якщо ні, обов’язково скуштуйте: це дуже смачно. Таким чином, кожного ранку вівсяну кашу можна присмачувати по-різному, і протягом тижня вона зовсім не набридне. Тим паче, на її приготування затрачається зовсім мало часу.

Телефон – на режим «Не турбувати!»

В ідеалі після пробудження напрацюйте звичку не хапатися одразу за телефон, щоб перевірити оновлення стрічки новин в соцмережах чи переглянути сповіщення. Звичайно, трагедії не станеться, якщо витратите кілька хвилин на прочитання сповіщень, але є ризик залипнути в телефон надовго. Тому краще йому ще побути в режимі «Не турбувати» до тих пір, поки не виконаєте всі ранкові процедури, поки не поснідаєте і не налаштуєтеся на новий продуктивний день.

Практикуючи такі звички щоденно, ваші ранки розпочинатимуться бадьоро і корисно. А як далі минатиме новий день, багато в чому залежить від того, як він почнеться.

Читайте также

  • Безкоштовне розміщення вакансій та цікаві знижки на сайті Jobs.ua 5 Февраль, 2024

    Для наших Кращих Роботодавців!

  • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 Декабрь, 2023

    Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 Декабрь, 2023

    Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

  • Як спорт сприяє кар'єрі21 Декабрь, 2023

    Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

  • Як правильно написати лист-пояснення19 Декабрь, 2023

    Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Наверх